2021 03 28

Agresyvus M.Kuzminskas traukė ekipą į priekį Taline

Dar vieną pergalę Jungtinės lygos varžybose iškovojo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Krasnodaro „Lokomotiv“ (14-6) klubas, sekmadienį svečiuose 105:94 (29:26, 19:28, 33:20, 24:20) įveikęs Talino „Kalev“ (6-15).
Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis
Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Krasnodaro ekipą šį kartą į priekį traukė M.Kuzminskas, per 33 minutes pelnęs 20 taškų (7/10 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs net 9 pražangas ir surinkęs 31 naudingumo balą.

Jo komandos draugas M.Kalnietis žaidė 31 minutę ir pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 2 sykius suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

„Lokomotiv“ užima ketvirtą poziciją, o „Kalev“ žengia dešimtas.

„Kalev“: Maurice'as Kempas 20, Chavaughnas Lewisas 14, Rauno Nurgeris 13, Janari Joesaaras 12.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 20 (9 išpr. praž., 31 naud. bal.), Drew Gordonas 19, Willas Cummingsas 18, Nigelas Williamsas-Gossas 15.