2021 09 23

CSKA siautulys Minske: pervažiavo varžovus dvigubai

Marius Grigonis išvažiavo pas prieš kelias dienas pagausėjimo sulaukusią šeimą, bet Maskvos CSKA lietuvio pirmosiose VTB Vieningosios lygos rungtynėse Minske nepasigedo.
Nikola Milutinovas
Nikola Milutinovas / nuotr. „Getty Images"/euroleague.net

Titulą ginantis klubas Baltarusijos sostinėje net 92:44 (33:11, 13:6, 28:10, 18:17) pervažiavo „Cmoki“ klubą.

Maskviečiai varžovų viltis sudaužė dar pirmajame kėlinyje, kurio metu susikrovė 22 taškų persvarą.

Trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų pasiekė net 50 taškų (74:24), o „Cmoki“ aplyginti žaidimą pavyko tik per paskutinę rungtynių atkarpą, kurią baltarusiai pralaimėjo tik 17:18.

Didžiausias CSKA pranašumas buvo 52 taškai (82:30).

CSKA: Nikola Milutinovas 14 (10 atk. kam.), Tornikė Šengelija 13, Aleksejus Švedas 11.

„Cmoki“: Vadzimas Stubeda 13, Aliaksejus Trascineckis 8.

Kitose rungtynėse pergalę pasiekė Eurolygoje šį sezoną žaisiantis Kazanės UNIKS.

Tatarstano komanda namuose 96:87 (19:35, 21:22, 25:11, 31:19) įveikė Krasnodaro „Lokomotiv“.

„Loko“ įspūdingai pradėjo rungtynes ir dar pirmajame ketvirtyje turėjo 19 taškų persvarą (35:16), o antroje rungtynių atkarpoje triuškino varžovus 21 tašku (53:32).

Bet UNIKS antroje rungtynių pusėje atsitiesė, du paskutinius kėlinius laimėjo 56:30 ir iškovojo pirmą pergalę šiame sezone.

Kazanės klubo gretose dar nežaidė paskutinis ir skambiausias pirkinys OJ Mayo.

UNIKS: Lorenzo Brownas 22 (7 rez. perd.), Johnas Brownas 15 (10 atk. kam.), Isaiah Canaanas ir Andrejus Voroncevičius po 14, Viačeslavas Zaicevas 12.

„Lokomotiv“: Stantonas Kiddas 21, Jonathanas Motley (8 atk. kam.) ir Andrejus Martiukas po 16, Darius Thompsonas 12 (7 rez. perd.).