Drama po pratęsimo: Europos taurėje – antra „vilkų“ pergalė iš eilės

Vilniaus „Wolves Twinsbet“ įsibėgėja Europos taurės turnyre. Antradienio vakarą sostinės komanda iškovojo antrąją iš eilės pergalę turnyre, svečiuose po pratęsimo 99:92 pranokusi Sopoto „Trefl“.
Rungtynių akimirka / „Wolves“ nuotr.

Lenkai šiame mače pirmavo vos kartą, kai pirmojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį 9:7.

Visgi jau pirmą ketvirtį svečiai užbaigė turėdami dviženklį pranašumą (25:15) ir atgal nesižvalgė.

Atsigavimo ženklus Sopoto komanda pradėjo rodyti trečiajame kėlinyje, kai buvo priartėjusi iki trijų taškų (58:61). Trapų skirtumą vilniečiai per lemiamą atkarpą išsaugojo, tačiau pačioje ketvirto kėlinio pabaigoje „Trefl“ spurtavo ir rezultatą išlygino.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, bet savojo šanso „Wolves“ jau nepaleido.

Nugalėtojams Tre'Shawnas Thurmanas pelnė 17 taškų, Andrew Andrewsas pridėjo 15, Jeffery Tayloras, Anthony Cowanas ir Garrisonas Brooksas – po 14.

Lenkų negelbėjo Marcuso Weatherso solidus pasirodymas – jis pelnė 25 taškus.