„El Clasico“ pusfinalis Ispanijoje prasidėjo „Real“ smūgiu „Barcelona“ ekipai

Walteris Tavaresas ir Facundo Campazzo dominavo aikštelėje, o Madrido „Real“ triuškinama pergale pradėjo Ispanijos čempionato pusfinalio seriją prieš amžiną varžovą „Barcelona“ klubą.

Chuso Mateo auklėtiniai, vos prieš tris dienas pralaimėję Eurolygos finalą, atsigriebė namie 97:78 (24:14, 20:22, 28:26, 25:16) prieš „Barcą“.

W.Tavaresas surinko net 35 naudingumo balus – 18 taškų (8/9 dvit., 2/2 baud.) ir 15 atkovotų kamuolių.

Nedaug atsiliko ir F.Campazzo su 31 naudingumo balu – 20 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit., 8/8 baud.) bei 10 rezultatyvių perdavimų.

Vida Press nuotr./Facundo Campazzo ir Walteris Tavaresas

Lietuvis Rokas Jokubaitis Barselonos ekipoje pasireikšti gavo vos 4 minutes, per kurias prarado 1 kamuolį ir baigė mačą su minus 1 naudingumo balu.

Lemiamą spurtą „Real“ surengė iš karto po didžiosios pertraukos, kai atitrūko 23 taškų skirtumu (61:38).

Nugalėtojams be dviejų minėtų lyderių 16 taškų dar pridėjo Guerschonas Yabusele, 14 – Sergio Llullas (4/6 trit.), po 10 – Mario Hezonja ir Džananas Musa.

„Barcelona“ ekipoje su 13 taškų išsiskyrė Nicolas Laprovittola. Willy Hernangomezas pelnė 12, Jabari Parkeris – 11, Oscaras Da Silva – 10 taškų ir sugriebė 7 kamuolius.

Serijoje iki 3 pergalių „Real“ dabar pirmauja 1-0.

Kitame pusfinalyje reguliariojo sezono nugalėtoja Malagos „Unicaja“ kiek netikėtai 0-1 atsilieka nuo Mursijos UCAM ekipos.

ACB lygos pusfinalio serijose pirmos dvejos rungtynės vyksta aukštesnę vietą užėmusios ekipos namų arenoje – šiuo atveju, Madride ir Malagoje. Tik trečiajame mače serija kelsis į Barseloną ir Mursiją.

Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi
„Teleloto“ naujienos ne tik tarp vedėjų: nuo šiol laimės visi studijos žaidėjai
30 metų su ypatingais vaikais dirbanti mokytoja Irutė: neįsivaizduoju, kaip galime skirstyti vaikus