2024 08 28 /12:38

G.Nausėda išvyko į Prancūziją, dalyvaus paralimpinių žaidynių atidaryme

Lietuvos vadovas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana Nausėdiene trečiadienį išvyko į Prancūziją, kur dalyvaus Paryžiaus paralimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje.
Gitanas Nausėda
Gitanas Nausėda / Paulius Židonis/BNS

Šalies vadovas taip pat susitiks su paralimpiniame kaimelyje įsikūrusiais šalies sportininkais ir paralimpinio komiteto nariais, skelbia Prezidentūra.

„Tai pirmas kartas, kai Lietuvos valstybės vadovas apsilanko paralimpinėse žaidynėse“, – rašoma pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
LEA kviečia seną katilą keisti nauju šilumos siurbliu. Pasinaudojus skiriamomis dotacijomis galima sutaupyti net iki 90 proc. šilumos siurblio kainos
Reklama
6 Juodkalnijos perlai – kurį kurortą rinksitės jūs?
Reklama
Geras regėjimas be akinių ir kontaktinių lęšių – tik 699 Eur abiems akims, operaciją atliekant Vilniaus klinikoje „Naujas regėjimas“
Reklama
Gyvenimas ant upės kranto – Nemuno vingyje iškilo 38 sklypų kvartalas „Druskininkų slėnis“