Klaipėdos senamiestyje sumuštas Seimo narys Dainius Budrys

Į Klaipėdos pareigūnus trečiadienį kreipėsi Seimo narys Dainius Budrys ir pranešė, kad jis ir jo patarėjas buvo sumušti senamiestyje prie vieno baro Kepėjų gatvėje.
Dainius Budrys
Dainius Budrys / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Pareigūnams politikas pasakojo buvęs sumuštas šeštadienio vakarą džiazo klube „Kurpiai“. Čia jis lankėsi kartu su savo padėjėju Gyčiu Tumėnu. Esą konfliktas su nepažįstamais vyrais kilo viduje, vėliau persikėlė ir į lauką. Politikas pareigūnams aiškino, kad buvo mušamas ir spardomas. Dar labiau nukentėjo jo padėjėjas.

Dėl šio įvykio pradėtas tyrimas.

D.Budrys pats išsilaisvinęs nuo užpuolikų paskambino pareigūnams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
LEA kviečia seną katilą keisti nauju šilumos siurbliu. Pasinaudojus skiriamomis dotacijomis galima sutaupyti net iki 90 proc. šilumos siurblio kainos
Reklama
6 Juodkalnijos perlai – kurį kurortą rinksitės jūs?
Reklama
Geras regėjimas be akinių ir kontaktinių lęšių – tik 699 Eur abiems akims, operaciją atliekant Vilniaus klinikoje „Naujas regėjimas“
Reklama
Gyvenimas ant upės kranto – Nemuno vingyje iškilo 38 sklypų kvartalas „Druskininkų slėnis“