L.Messi magija tęsiasi: rekordinis įvartis išvedė Argentiną į „Copa America“ finalą

Lionelio Messi vedama Argentina kovos dėl trečio iš eilės „Copa America“ čempionų titulo. JAV vykstančio turnyro pusfinalyje „Albiceleste“ 2:0 pranoko debiutantę Kanadą.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

22-ąją minutę Lionelio Scaloni vadovaujama komanda į priekį išsiveržė po Juliano Alvarezo taiklaus smūgio, o 51-ąją minutę tašką padėjo L.Messi, sėkmingai nukreipęs Enzo Fernandezo smūgį.

Tai buvo rekordinis 14-asis L.Messi įvartis „Copa America“ turnyre. Jis yra rezultatyviausias visų laikų šio turnyro žaidėjas.

Iš viso už Argentinos rinktinę L.Messi yra įmušęs 109 įvarčius ir tarptautinėje arenoje nusileidžia vieninteliam portugalui Cristiano Ronaldo (130).

Šią pergalę pasaulio čempionai pasiekė Argentinos nepriklausomybės dieną. Pietų Amerikos čempionate argentiniečiai nepralaimi jau dešimt rungtynių iš eilės ir siekia 16-ojo titulo.

Argentina ir Urugvajus kol kas auksą iškovojo po 15 sykių.

Šiemetinio turnyro finale argentiniečiai susitiks su Kolumbija arba Urugvajumi.