L.Suarezo išgelbėtas Urugvajus baudinių serijoje išplėšė „Copa America“ bronzą

Trečiąją vietą „Copa America“ čempionate iškovojo Urugvajus. Luisas Suarezas per teisėjo pridėtą laiką išplėšė lygiąsias, o galiausiai Kanadą urugvajiečiai palaužė baudinių serijoje.

Reguliarus rungtynių laikas baigėsi rezultatu 2:2.

Rodrigo Bentancuras jau 8-ą minutę išvedė Urugvajų į priekį, tačiau 22-ą minutę Ismaelis Kone rezultatą išlygino.

80-ą minutę priekyje atsidūrė Kanada, kai pasižymėjo po keitimo pasirodęs Jonathanas Davidas.

Vis dėlto 92-ą minutę L.Suarezas tarė savo žodį ir nubloškė komandas į baudinių seriją. Čia Urugvajus neklydo.

Tiksliai smūgiavo Federico Valverde, R.Bentancuras, Giorgianas de Arrascaeta ir tas pats L.Suarezas.

J.Davidas, Moise Bombito ir Mathieu Choiniere taip pat neklydo, bet I.Kone (smūgiavo trečias) ir Alphonso Daviesas (smūgiavo penktas) savo baudinių nerealizavo, tad Urugvajus seriją laimėjo 4:3.

Beje, A.Daviesas bandė smūgiuoti Panenkos stiliumi, bet pataikė į skersinį:

37-erių L.Suarezas buvo pripažintas mačo žaidėju, o po rungtynių atsidūrė ant komandos draugų rankų. Jam tai atsisveikinimas su „Copa America“.

Ant apdovanojimų pakylos Urugvajus grįžo pirmą kartą nuo 2011 metų, kai tapo turnyro čempionais. Kanada turnyre, kaip kviestinė komanda, dalyvavo pirmą kartą.

Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi
„Teleloto“ naujienos ne tik tarp vedėjų: nuo šiol laimės visi studijos žaidėjai
30 metų su ypatingais vaikais dirbanti mokytoja Irutė: neįsivaizduoju, kaip galime skirstyti vaikus