Viskas pagal planą – Danas Rapšys pateko į pasaulio čempionato pusfinalį

Pietų Korėjoje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate į pusfinalį pateko Lietuvos rinktinės lyderis Danas Rapšys.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / AFP/„Scanpix“ nuotr.

200 metrų laisvuoju stiliumi atrankoje lietuvis distanciją įveikė per 1:46,60 min ir su devintu rezultatu pateko į pusfinalį.

Atrankos nugalėtojas Jamesas Guy finišavo per 1:46,18 min.

D.Rapšio asmeninis šios rungties rekordas yra 1:45,12 min.

Pusfinalis vyks pirmadienio popietę Lietuvos laiku.

Lietuvos plaukikas Pietų Korėjoje 400 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje užėmė ketvirtą vietą.

D.Rapšys taip pat plauks 200 metrų nugara.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Danas Rapšys

Pirmą kartą suaugusiųjų varžybose besivaržanti Kotryna Teterevkova startavo pasaulio čempionate 100 metrų krūtine rungtyje, bet į pusfinalį nepateko.

Lietuvė atrankoje distancijoje įveikė per 1:08,64 min ir užėmė 22 vietą.

Atrankos nugalėtoja tapo amerikietė Lily King (1:06.31), aplenkusi rusę Juliją Jefimovą (1:06.58).

Plaukikės asmeninis šios rungties rekordas yra 1:07,34 min.