Pirmuose trijuose pastato aukštuose bus komercinės paskirties patalpos, parduotuvė, sporto salė, grožio paslaugų erdvės, o likusiuose erdvėje – 51 kambario viešbutis.
Projektą įgyvendinančios bendrovės „Šiaulių lyra“ projektų vadovė Jovita Šilkūnaitė sako, kad 6,5 tūkst. kv. m pastato statybos pradėtos gegužę, o jas numatoma baigti 2018 metais.
„Pradėjus domėtis viešbučių rinka pamatėme, kad tokio viešbučio Šiauliuose nėra. Visi mūsų draugai ir pažįstami turėjo vienokių ar kitokių pretenzijų kitiems viešbučiams. O mes statome tokį, kad užėjęs į viešbutį galėtum naudotis visomis paslaugomis ir net nereikėtų išeiti į miestą“, – teigia J. Šilkūnaitė.
Anot jos, kol kas neaišku, koks prekybos tinklas turėtų įsikurti pastate, taip pat neapsispręsta ir kas nuomosis komercines patalpas.
„Dar neturime užsakovų, nes neseniai pradėjome statybas ir nesiskelbiame. Turime užklausų, bet dar nesame nieko nusprendę“, – teigė J. Šilkūnaitė.
Šiaulių turizmo informacijos centro direktorė Rūta Stankuvienė patikino, kad toks viešbutis miestui neabejotinai reikalingas.
„Bet kokia iniciatyva yra sveikintina, nes toks viešbutis Šiauliams reikalingas. Miestas yra didelis, turistų skaičius daugėja: verslo turistai, keliautojai. Kuo daugiau įvairesnių nakvynės vietų, nuo penkių žvaigždučių iki jaunimo nakvynės namų, tuo ne tik Šiaulių regionas, bet ir visa Lietuva yra patrauklesni pateikdami įvairiausių galimybių“, – kalbėjo R. Stankuvienė.
Anot jos, šiuo metu Šiauliuose yra 21 apgyvendinimo įstaiga. Tarp jų trys viešbučiai turintys 4 žvaigždutes.
Šiaulių turizmo informacijos centro pateiktais duomenimis, pagal apgyvendinimo vietų skaičių, tenkantį tūkstančiui gyventojų, Klaipėdos mieste yra 21,7 vietos tūkstančiui gyventojų, Kaune – 13 vietų, Šiauliams tenka – 9,5 vietos.