„Lietkabelis“ prieš atkrintamųjų startą išlaikė „Šiaulių“ testą

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (16-14) sugebėjo pergalingai užbaigti „Betsafe-LKL“ reguliarųjį sezoną. Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 87:79 (22:23, 25:14, 12:17, 28:25) pranoko „Šiaulius“ (8-22), kuriems sulig šiuo maču baigėsi sezonas.

Šiauliečiai turnyrinėje lentelėje liko dešimti, panevėžiečiai – penkti. „7bet-Lietkabelis“ jau sekmadienį ketvirtfinalio seriją pradės Utenoje, prieš vietos „Uniclub Casino – Juventus“.

Nieko nelėmusios rungtynės nuo pat pradžių buvo atkaklios – po pirmojo ketvirčio minimalų pranašumą turėjo šeimininkai (23:22). Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo svečiai, net penkias minutes nepraleidę taškų, patys pelnydami 13 ir nutoldami dviženkliu skirtumu – 35:23. Prieš pertrauką komandas skyrė 10 taškų (47:37).

Trečiajame kėlinyje šiauliečiai lėtai naikino savo deficitą ir lemiamą dešimties minučių atkarpą pasitiko būdami kovoje – 54:59. Paskutinysis reguliariojo sezono kėlinys geriau klostėsi Panevėžio ekipai, kuri vėl susigrąžino dviženklį atotrūkį (70:60). Seano Armando vedami šiauliečiai dar kabinosi į turimus šansus, tačiau finalinė sirena skelbė svečių pergalę.

Laimėtojams daugiausiai, 19 taškų, pelnė Martynas Varnas, surinkęs 22 naudingumo balus.

Šeimininkus į priekį tempė S.Armando (24 tšk., 23 naud. bal.), Pauliaus Danusevičiaus (16 tšk.) ir Shaquille'o Keitho (17 tšk., 20 naud. bal.) trijulė.

Šiauliečiai šiame mače neturėjo savo lyderio LJ Thorpe'o. Panevėžiečiams nepadėjo Džordže Gagičius.

„Šiauliai“: Seanas Armandas 24, Shaquille'as Keithas 17, Paulius Danusevičius 16.

„7bet-Lietkabelis“: Martynas Varnas 19, Nikola Popovičius ir Diante Baldwinas po 12, Deividas Sirvydis 11.