„Knicks“ tvirtai perima iniciatyvą: vėl išrašė Indianai pralaimėjimą

Ilgai snaudęs NBA milžinas šį sezoną kaip reikiant pabudo. „New York Knicks“ namuose 130:121 (36:36, 27:37, 36:18, 31:30) palaužė „Indiana Pacers“ krepšininkus ir toliau tęsia sėkmingą žygį atkrintamosiose.
Jalenas Brunsonas
Jalenas Brunsonas / „Scanpix“ nuotr.

Rytų konferencijos pusfinalio akistatoje iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-0.

Dabar serija kelsis į Indianapolį.

Šeimininkai trečiajame kėlinyje turėjo 12 taškų deficitą, bet per likusį laiką sugebėjo surengti spurtą 14:0 ir mačo pabaigoje perėmė iniciatyvą.

Pačiomis paskutinėmis minutėmis „Knicks“ jau tvirtai kontroliavo situaciją ir net turėjo dviženklį pranašumą.

Nugalėtojams Jalenas Brunsonas pelnė 29 taškus, Donte DiVincenzo ir OG Anunoby pridėjo po 28.

Įdomu tai, kad „Knicks“ treneris Tomas Thibodeau savo puolėją Joshą Hartą aikštėje laikė visas 48 minutes.

Svečiams Tyrese'as Haliburtonas įmetė 34 taškus bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 29, Donte DiVincenzo ir OG Anunoby – po 28, Joshas Hartas 19, Isaiahas Hartensteinas 14.

„Pacers“: Tyrese'as Haliburtonas 34, Obi Toppinas 20, Andrew Nembhardas 15, Pascalis Siakamas 14, Benas Sheppardas 11.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti