TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Neįtikėtina atomazga – iš 19 taškų duobės išlipę „vilkai“ su sirena nudobė „Neptūną“

Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (21-8) pasiekė vieną įspūdingiausių sezono pergalių. 19 taškų deficitą panaikinę vilniečiai išvykoje paskutinę akimirką 86:85 (15:15, 14:31, 24:21, 33:18) palaužė Klaipėdos „Neptūną“ (14-15) ir pratęsė šio pralaimėjimų seriją iki trijų. „Vilkams“ tai šeštoji pergalė paeiliui.

Uostamiesčio ekipa įspūdingai sužaidė antrąjį ketvirtį, kurį laimėjo net 31:14, ir susikrovė net 19 taškų pranašumą (46:27).

Jį išlaikė „Neptūnas“ ir trečiame kėlinyje, o po 30 žaidimo minučių dar saugiai pirmavo 67:53.

Bet ketvirtajame kėlinyje Nedo Pacevičiaus treniruojami „vilkai“ pakilo į šturmą.

Svečiai spurtavo 22:11 ir likus dviem minutėms kvėpavo „Neptūnui“ į nugaras – 80:83.

Ignas Sargiūnas baudomis buvo suteikęs oro savo komandai, bet Rasheedas Sulaimonas smeigė tolimą metimą likus 31 sek. ir intriga pasiekė aukščiausią tašką (83:85).

„Neptūnas“ savo atakoje nespėjo atlikti metimo per 24 sekundes ir svečiai iš sostinės turėjo 5 sek. savo lemiamam išpuoliui.

Jame iniciatyvos vėl ėmėsi R.Sulaimonas, pataikęs neįtikėtiną tritaškį per varžovų rankas ir aidint sirenai išplėšęs „Wolves“ pergalę 86:85.

15-ą kartą pralaimėjęs „Neptūnas“ vis dar tęsia kovą dėl penktos vietos reguliariajame sezone. Jei liks šeštas, Klaipėdos klubas ketvirtfinalyje vėl susimatys su „Wolves Twinsbet“, kurie tikrai finišuos treti.

Abiem komandoms liko po vieną mačą reguliariajame sezone.

„Neptūnas“: Martynas Pacevičius 16 (23 n.b.), Ąžuolas Tubelis 14, Žygimantas Janavičius (8 rez. perd.) ir Thomasas Rutherfordas – po 10, Ignas Sargiūnas 9.

„Wolves Twinsbet“: Rasheedas Sulaimonas 24 (4/7 trit., 30 .b.), Jeffas Tayloras 16 (5 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas 12, Kristupas Žemaitis 7, Eigirdas Žukauskas 6.