Reakcija, iškalbingesnė už 1000 žodžių – L.Dončičiaus interviu pertraukė aimanos

Spaudos konferencijos po rungtynių ne visada pavyksta sklandžiai.

Tačiau tai, kas nutiko po antrųjų NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynių, nustebino ir visko mačiusius.

„Dallas Mavericks“ lyderis Luka Dončičius sėdo prie mikrofono prieš tai įmetęs 29 taškus, sugriebęs 10 kamuolių ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Visa tai padaręs net ir pastebimai šlubčiodamas.

Slovėno vedama „Mavericks“ išvykoje 119:110 įveikė „Oklahoma City Thunder“, išlygino serijos iki 4 pergalių rezultatą ir atėmė varžovų turėtą namų aikštės pranašumą.

Akivaizdžiai išvargęs rungtynių herojus ramiai dėstė savo mintis spaudos konferencijoje, kai staiga nutiko tai, kuo jis negalė patikėti.

Jo interviu pertraukė garsios aimanos, o slovėno reakcija buvo iškalbingesnė už tūkstantį žodžių.

Nežinia, ar aimanos buvo suvaidintos, bet „Mavericks“ lyderio dėmesį tikrai patraukė.

Išsprogdinęs akis jis negalėjo patikėti tuo, ką girdi, kol galiausiai tiesiog nunarino galvą besišypsodamas.

„Gerai... Tęskime...“, – atsikrenkštė pastebimai sutrikęs vyriškis spaudos konferencijoje.

„Tikiuosi, kad tai netransliuojama tiesiogiai“, – susiėmęs už veido juokėsi „Mavericks“ lyderis.

Reikia pažymėti, kad išmušti iš vėžių L.Dončičių „Thunder“ aistruoliai aktyviai siekė ir rungtynių metu.

Visa arena skandavo slovėną įžeidžiančią skanduotę.

Mačo pabaigoje L.Dončičius įsivėlė ir į žodinį konfliktą su priekinėse eilėse sėdėjusiu „Thunder“ aistruoliu.

„(Skanduotė) man patiko, viskas gerai. Bet šalia aikštės sėdėjo vienas vyrukas, įžeidinėjęs mano šeimą. Tai man nepatinka... Suaugęs šiknius keikia tavo šeimą... Beprotiška“, – piktinosi 25-erių slovėnas.

Serija dabar dvejoms rungtynėms keliasi į Dalasą.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti