„Liverpool“ čempioniškos ambicijos dūžta po dar vieno nelaimėto mačo

„Liverpool“ futbolininkai ilgai pirmavo Anglijos futbolo pirmenybėse, bet pastaruoju metu išklydo į pergalingo kelio, o šeštadienį prarado dar du taškus rungtynėse su „West Ham United“. Šeštadienio mačas Londone baigėsi rezultatu 2:2.
„Liverpool“ neišsaugojo persvaros rungtynėse su „West Ham“.
„Liverpool“ neišsaugojo persvaros rungtynėse su „West Ham“. / Vida Press nuotr.

Jarrodas Bowenas įvarčiu pirmojo kėlinio pradžioje išgąsdino „Liverpool“ sirgalius, bet Jurgeno Kloppo treniruojami svečiai buvo perėmė iniciatyvą.

Andy Robertsonas 48 min. išlygino rezultatą po Luiso Diazo perdavimo, o netrukus įsiveržė į priekį, kai šeimininkai įsimušė įvartį į savo vartus (65 min.)

Atrodė, kad „Liverpool“ atsities po dviejų iš eilės pralaimėjimų, bet Michailas Antonio 77 minutę galva atstatė pusiausvyrą.

„Liverpool“ yra trečias Anglijos čempionate, likus vos trejoms rungtynėms.

J.Kloppo vyrai dviem taškais atsilieka nuo lyderio Londono „Arsenal“, kuris dar žais savo turo rungtynes su „Tottenham“ sekmadienį. Antroje vietoje esantis „Manchester City“ yra antras, bet yra sužaidęs dviem mačais mažiau nei Liverpulio ekipa.

Standings provided by Sofascore

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas