TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

„Celtics“ ir be K.Porzingio įspūdingai uždarė seriją

„Boston Celtics“ komanda tapo pirmąja NBA Rytų konferencijos pusfinalio dalyve. Joe Mazzullos treniruojama komanda namuose net 118:84 (41:23, 27:23, 30:20, 20:18) sutriuškino „Miami Heat“ ir seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-1.

„Celtics“ atkeršijo Floridos klubui už netikėtą antausį praėjusiais metais, kai Rytų konferencijos finalą 4-3 laimėjo ir į NBA finalą žengė „Heat“.

Šįkart Bostonas nepaliko jokių šansų Majamio klubui, kurį ketveriose laimėtose rungtynėse nugalėjo vidutiniu 22 taškų skirtumu. „Heat“ iškovojo pergalę tik antrajame serijos mače Bostone (111:101), kai pagerino klubo rekordą ir pataikė net 23 tritaškius.

Penktajame susitikime „Celtics“ į daugelį klausimų atsakė jau pirmame ketvirtyje. Bostono klubas, vedamas net 15 taškų per kėlinį pelniusio Derricko White'o, pelnė taškus 10 atakų iš eilės, spurtavo 29:9 ir atitrūko 38:20.

Galingą žaidimą „Celtics“ pratęsė ir antrajame kėlinyje, o vienu metu skirtumas tarp komandų buvo jau 30 taškų – 55:25. Įpusėjus mačui Bostonas pirmavo 68:46.

Visas iliuzijas apie „Heat“ sugrįžimą „žalieji“ išsklaidė trečio kėlinio starte, kai šovė į priekį 14:2 ir nurūko 82:48.

Likęs laikas jau buvo tik formalumas, o didžiausia „Celtics“ pasiekta persvara buvo 37 taškai (118:81).

„Heat“ visą seriją vertėsi be Jimmy Butlerio ir Terry Roziero, o paskutinėse rungtynėse neturėjo ir Jaime Jaquezo. „Celtics“ penktajame mače rungtyniavo be Kristapo Porzingio, kuris dėl kelio traumos iš rikiuotės iškrito bent kelioms savaitėms.

Geriausiai reguliariajame sezone pasirodęs Bostono klubas Rytų konferencijos pusfinalyje žais prieš „Cleveland Cavaliers“ arba „Orlando Magic“. Šių komandų serijoje po penkerių rungtynių 3-2 pirmauja „Cavs“.

Konferencijos pusfinalyje Masačusetso ekipa žais septintą kartą per pastaruosius aštuonis sezonus.

„Celtics“: Derrickas White'as (5/10 trit.) ir Jaylenas Brownas (10/12 dvit., 1/7 trit., 5 kld.) po 25, Samas Hauseris 17 (5/8 trit.), Jaysonas Tatumas 16 (12 atk. kam.), Jrue Holiday 10.

„Heat“: Bamas Adebayo 23 (9/23 dvit., 6 rez. perd.), Tyleris Herro 15 (5/11 dvit., 1/8 trit.), Calebas Martinas ir Thomasas Bryantas po 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?