TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

PSG žvaigždynas švaistė progas, o Dortmundas susikūrė trapią persvarą

Dortmundo „Borussia“ žengė svarbų žingsnį link UEFA Čempionų lygos finalo. Vokietijos klubas namuose 1:0 nugalėjo „Paris Saint-Germain“ komandą ir po savaitės sieks atsilaikyti Paryžiuje bei sugrįžti į finalą po 11 metų pauzės.

Vienintelį įvartį įspūdingai savo sirgalių palaikomi geltonai-juodi pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje.

36-ąją minutę Niclasas Fullkrugas sulaukė perdavimo iš aikštės gilumos ir klasišku smūgiu nuginklavo PSG vartininką Gianluigi Donnarummą.

Scanpix/IMAGO/PanoramiC nuotr./Niclasas Fullkrugas švenčia įvartį

Praėjusį savaitgalį Prancūzijos čempionų titulą apgynęs Paryžiaus klubas atkuto antrajame kėlinyje, bet pasiekti įvarčio taip ir nesugebėjo.

Dvi nuostabias progas paryžiečiai turėjo 51-ąją minutę, kai per kelias sekundes ir Kylianas Mbappe, ir Achrafas Hakimi pataikė į skirtingus virpstus, bet kamuolys vartų linijos taip ir nekirto.

PSG turėjo ir daugiau nuostabių progų antrajame kėlinyje, o bene geriausią iš jų 81-ąją minutę iššvaistė kamuolį virš vartų iš tobulos situacijos pasiuntęs Ousmane'as Dembele.

Per antrąjį kėlinį PSG susikūrė beveik pusantro įvarčių pagal tikėtinų įvarčių (xG) statistiką, tačiau taip ir liko nieko nepešę prie „Borussia“ vartų.

Atsakomasis šių komandų susitikimas gegužės 7-ąją bus žaidžiamas Paryžiaus „Parc des Princes“ stadione.

„Borussia“ siekia į finalą patekti trečią kartą – iki šiol „prūsai“ jame žaidė 1997 ir 2013 metais. PSG vienintelį sykį dėl titulo kovėsi 2020-aisiais, kai nusileido Miuncheno „Bayern“.

Pirmajame Čempionų lygos pusfinalyje antradienį nugalėtojas nepaaiškėjo – „Bayern“ ir Madrido „Real“ klubai Vokietijoje sužaidė 2:2. Atsakomosios rungtynės Ispanijos sostinėje bus žaidžiamos gegužės 8-ąją.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?