Jaunasis vokietis nunešė „Magic“ į pergalę

Franzas Wagneris pelnė 34 taškus ir atkovojo 13 kamuolių, o Vokietijos krepšininko vedama „Orlando Magic“ komanda išlygino rezultatą Rytų konferencijos ketvirtfinalyje.

„Orlando Magic“ krepšininkai šeštadienį savo aikštėje 112:89 įveikė „Cleveland Cavaliers“ ir atstatė pusiausvyrą serijoje iki keturių pergalių – 2-2.

F.Wagnerio šou laikas buvo trečiojo kėlinio pirmosios penkios minutės, per kurias vokietis pelnė 10 taškų – visa „Cavaliers“ komanda tiek tesurinko per visą trečią ketvirtį.

37:10 kėlinį laimėję Orlando krepšininkai perlaužė rungtynes, panaikinę po pertraukos turėtą 9 taškų deficitą.

34 taškai – naujas F.Wagnerio rezultatyvumo rekordas atkrintamosiose varžybose.

Penktasis serijos mačas vyks antradienį Klivlande, kur ketvirtą vietą reguliariajame čempionate Rytuose užėmusi „Cavaliers“ ekipa laimėjo pirmąsias dvi atkrintamųjų kovų akistatas prieš „Magic“.

„Magic“: Franzas Wagneris 34 (13 atk. kam.), Jonathanas Issacas 14, Jalenas Suggsas ir Markelle Fultzas po 12;

„Cavaliers“: Jarretas Allenas 21, Donovanas Mitchellas 18, Darius Garlandas ir Evanas Mobley po 14.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas