Robertas Tvorogalas suspindo Europos čempionato sidabru

Lietuvos gimnastas Robertas Tvorogalas iškovojo dar vieną trofėjų Europos pirmenybėse.
Robertas Tvorogalas
Robertas Tvorogalas (kairėje) iškovojo Europos čempionato sidabrą. / Vida Press nuotr.

Robertas Tvorogalas demonstruoja puikią sportinę formą.

Prieš savaitę 29 metų gimnastas iškovojo antrą vietą pasaulio taurės finalinėse varžybose Dohoje ir pelnė kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes, o šeštadienį surengė puikų pasirodymą Europos čempionate.

Varžybose Riminyje (Italija) vilnietis pratimų ant skersinio finale pelnė 14,566 balo ir iškovojo sidabrą.

Europos čempionato auksą pelnė ukrainietis Ilja Kovtunas, surinkęs 14,600 balo.

Bronzą laimėjo Kipro gimnastas Mariosa Georgiou (14,366).

Taip R.Tvorogalas papildė savo kolekciją, kurioje yra ir aukso medalių.

Lietuvos gimnastas yra 2019-ųjų Europos žaidynių čempionas ir 2020-ųjų Europos čempionato aukso laimėtojas pratimuose ant skersinio.