Anglijoje – skystas baudinys ir„Arsenal“ pergalė

Londono „Arsenal“ tęsia pergalingą žygį Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau medžioja čempionų titulą. Šeštadienio ankstyvosiose rungtynėse Mikelio Artetos auklėtiniai 3:0 namuose palaužė „Bournemouth“.
Bukayo Saka
Bukayo Saka / „Scanpix“ nuotr.

Nors „Arsenal“ nuo rungtynių pradžios pabandė užgulti varžovų vartus, pramušti svečių gynybą pavyko tik prieš pat pertrauką, kai į „Bournemouth“ vartus buvo skirtas abejotinas baudinys, kurį uždirbo Kai Havertzas.

Baudinį užtikrintai realizavo Bukayo Saka.

70-ąją minutę Declanas Rice'as atliko gerą perdavimą Leandro Trossardui ir prancūzas pergalę įtvirtino.

97-ąją minutę D.Rice'as padėjo tašką.

„Arsenal“ išlaiko lyderio poziciją ir keturiais taškais pirmauja prieš titulą ginantį „Man City“. Tiesa, Pepo Guardiolos auklėtiniai dar turi dvi rungtynes atsargoje.

„Kanonieriams“ iki čempionato pabaigos lieka du mačai.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti