Lemiamą mūšį užtikrintai laimėjęs „Olimpas“ pirmą kartą pasipuošė NKL bronza

Lemiamame „7bet-NKL“ mažojo finalo mūšyje triumfavęs Palangos „Olimpas“ sezoną baigė pergalinga nata. Sandžio Buškevico auklėtiniai namie 78:58 (19:10, 16:16, 16:13, 27:19) užtikrintai palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ir laimėjo bronzinę seriją 3-2.
Palangos „Olimpas“ iškovojo trečią vietą NKL čempionate.
Palangos „Olimpas“ iškovojo trečią vietą NKL čempionate. / V.Selivončiko nuotr.

Medaliais pasidabinę reguliariojo sezono nugalėtojai užfiksavo geriausią pasiekimą klubo istorijoje, o marijampoliečiams tai buvo jau antras nesėkmingas mažasis finalas paeiliui.

Nuo susitikimo pradžios aštuoniese žaidę palangiškiai demonstravo užtikrintesnį žaidimą ir vedami Mariaus Runkausko, prabėgus 7 minutėms, įgijo dviženklį pranašumą (17:6).

Įpusėjus trečiajam kėliniui marijampoliečiai dar bandė kibti varžovams į atlapus (35:41), tačiau „Olimpas“ parodė klasę gynyboje ir po 22:5 spurto padėjo paskutinį tašką šioje dvikovoje (68:44).

Palangiškiams Karolis Guščikas per 30 minučių pelnė 16 taškų (7/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išrašė 3 blokus bei surinko 28 naudingumo balus.

Marijampolės ekipoje išsiskyrė Domantas Vilys, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 12 taškų (2/3 dvit., 0/3 trit., 8/8 baud.), 2 rezultatyvūs perdavimai ir 13 efektyvumo balų.

„Olimpas“: Karolis Guščikas 16 (7/10 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok., 28 naud.), Justas Vieversys 14 (3/5 trit.), Marius Runkauskas 13 (3/5 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Šarūnas Valunta 12 (4/7 dvit., 4 rez. perd.), Tadas Budrys 8 (7 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Dominykas Domarkas 13 (3/7 trit., 6 rez. perd.), Domantas Vilys 12 (8/8 baud.), Egidijus Dimša 10 (5/9 dvit.), Vytautas Šulskis 8 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Paulius Beliavičius 7 (6 atk. kam.).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas