2017 02 26

Tobulas revanšas: C.Anthony paskutinės sekundės metimu išplėšė pergalę prieš „76ers“

Carmelo Anthony paskutinės sekundės metimu išplėšė pergalę „New York Knicks“ (24-35) ekipai, kuri įsirašė vos antrąją pergalę per pastarąsias aštuonias NBA reguliariojo sezono rungtynes.
Carmelo Anthony
Carmelo Anthony / „Scanpix“ nuotr.

„Knicks“ namuose 110:109 (31:25, 29:25, 26:25, 24:34) palaužė „Philadelphia 76ers“ (22-36) pasipriešinimą.

Filadelfijos krepšininkai „Madison Square Garden“ arenoje pralaimėjo šeštą kartą iš eilės.

„Knicks“ iššvaistė per rungtynes įgytą 17 taškų pranašumą. Jahlilas Okaforas likus 9 sek. išvedė „76ers“ į priekį, tačiau likusio laiko šeimininkams pakako, kad išsigelbėtų.

Iš viso 37 taškus pelniusio C.Anthony paskutinis metimas „76ers“ tinklelį perskrodė likus žaisti 0,3 sek.

Kone taip pat rungtynės pasibaigė ir sausį, kai komandos buvo susitikusios Filadelfijoje – tik tuomet pergalę T.J.McConnello paskutinės sekundės metimu iškovojo „76ers“.

C.Anthony, kuris pataikė 15 metimų iš 25 (60 proc.), tai antros pagal rezultatyvumą rungtynės šį sezoną. Niujorko komanda žaidė be latvio Kristapo Porzingio, kuris į rikiuotę turėtų grįžti artimiausiu metu.

„Scanpix“ nuotr./Nikas Stauskas

Nuo atsarginių žaidėjų suolo kilęs Mindaugas Kuzminskas per 22 minutes pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

„76ers“ gretose žaidžiantis lietuvių kilmės Nikas Stauskas rungtynes taip pat pradėjo ant suolelio, bet per 24 minutes surinko 14 taškų.

„Knicks“: Carmelo Anthony 37, Derrickas Rose'as 18, Justinas Holiday 14, Lance'as Thomas ir Willy Hernangomezas po 11.

„76ers“: Jahlilas Okaforas 28 (10 atk. kam.), Robertas Covingtonas 20, Dario Šaričius 19 (15 atk. kam.), Nikas Stauskas 14.