Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2012 12 04

14-asis „Raptors“ pralaimėjimas: galingas spurtas mačo pabaigoje naudos nedavė

Ir vėl pralaimėjimas. Jau keturioliktas iš 18 žaistų mačų. Tokia yra „Toronto Raptors“ ekipos, kuriai atstovauja Jonas Valančiūnas ir Linas Kleiza, šio sezono statistika. Keturioliktą nesėkmę NBA „Raptors“ patyrė svečiuose – Kanados klubas nusileido „Denver Nuggets“ 110:113 (24:29, 20:32, 31:28, 35:24), o iš lietuvių aikštėje pasirodė tik J.Valančiūnas.
Jonas Valančiūnas mače su „Nuggets“ pelnė 7 taškus.
Jonas Valančiūnas mače su „Nuggets“ pelnė 7 taškus. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Didžiąją mačo dalį atsilikę dviženkliu taškų skirtumu, "Raptors" į lemiamą šturmą pakilo paskutinėmis dvikovos minutėmis.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui "Nuggets" puolėjas Kennethas Fariedas dėjimu užtvirtino savo komandos nemenką persvarą – 103:86. Tačiau tuomet "Raptors" pakilo į lemiamą šturmą. Dviejų lietuvių  ekipa spurtavo 18:1 ir skirtumas ištirpo iki minimumo – 104:105.

Kitoje atakoje buvęs žalgirietis Ty Lawsonas smeigė tritaškį, o "Raptors" tris atakas iš eilės pabaigė nesėkmingai.

Esant rezultatui 110:113 šeimininkų naudai, paskutinę mačo sekundę DeMaras DeRozanas galėjo išplėšti pratęsimą, bet jo tritaškis tikslo nepasiekė.

Starto penkete susitikimą pradėjęs J.Valančiūnas per 23 minutes pasižymėjo 7 taškais (3/5 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus ir prasižengė 4 kartus.

L.Kleiza dėl blauzdos raumens skausmų nerungtyniavo.

"Raptors" ekipai Kyle‘as Lowry įmetė 24 taškus, Andrea Bargnani – 23, DeMaras DeRozanas – 18, Terrence‘as Rossas – 12, Amiras Johnsonas – 11 taškų.

"Nuggets" komandoje rezultatyviausiai žaidė: Corey Breweris 19, Kennethas Fariedas 18, JaVale'as McGee 17, Ty Lawsonas 16, Danilo Gallinari 13.

Pergalę pirmadienį iškovojo "Los Angeles Clippers" klubas (11/6), svečiuose 105:104 (19:31, 32:27, 22:25, 32:21) po neįtikėtino trilerio patiesęs "Utah Jazz" (9/10).

Pergalę nulėmusį dvitaškį Chrisas Paulas įmetė likus kovoti 40 sek.

Nugalėtojams Blake‘as Griffinas (11 atk. kam., 14/19 dvit.) pelnė 30, Jamalas Crawfordas – 20, Chrisas Paulas (9 rez. perd.) – 14, Ericas Bledsoe – 10 taškų (11 min.).

Mo Williamsas (12 rez. perd.) pralaimėjusiems surinko 20, Randy Foye – 19, Gordonas Haywardas – 17, Alas Jeffersonas – 16, Paulas Millsapas – 13 taškų.