A.Iversono debiutas paženklintas pralaimėjimu

Detroito „Pistons“ ekipoje šiąnakt debiutavo Allenas Iversonas, visgi tai komandai nepadėjo.
Allenas Iversonas debiutavo Detroite
Allenas Iversonas debiutavo Detroite / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Pistons“ išvykoje, rezultatu 96:103 (27:14; 17:25; 26:33; 26:31) nusileido Naujojo Džersio „Nets“ ekipai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė vos 1 taškas. Visgi kėlinio bėgyje „Nets“ komanda atitrūko ir taip ir nebeleido svečiams priartėti.

„Nets“: Devinas Harrisas 38, Joshas Boone‘as 18 (14 atk. kam.), Vince‘as Carteris 18 (7 rez. perd.), Yi Jianlianas 12 (9 atk. kam.), Bobby Simmonsas 7.

„Pistons“: Allenas Iversonas 24, Richardas Hamiltonas 22, Tayshaunas Prince‘as 19 (11 atk. kam.), Rasheedas Wallace‘as 11 (7 atk. kam.), Rodney Stuckey 9.

Tuo tarpu kitose rungtynėse netikėtą nesėkmę patyrė Naujojo Orleano „Hornets“ ekipa. „Hornets“ svečiuose, rezultatu 89:92 (28:26; 7:21; 26:19; 28:26) turėjo pripažinti Šarlotės „Bobcats“ komandos pranašumą.

Iki mačo pabaigos likus 16 sekundžių „Hornets“ puolėjas Predragas Stojakovičius pataikė tritaškį ir sumažino skirtumą iki minimumo. Po kelių sekundžių „Bobcats“ gynėjas Raymundas Feltonas baudų metimais padidino savo komandos persvarą iki 3 taškų. Stojakovičius tritaškiu galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau šįkart metimas buvo netaiklus. Visgi kamuolį atkovojo „Hornets“ žaidėjas ir paskutinę sekundę komandai atsirado dar viena proga, deja tritaškio nepavyko realizuoti ir Chrisui Paului.

„Bobcats“: Jasonas Richardsonas 20, Raymundas Feltonas 20, D.J. Augustinas 11, Emeka Okaforas 10 (10 atk. kam.), Adamas Morrisonas 9, Geraldas Wallace‘as 8 (7 atk. kam.), Mattas Carrollas 7.

„Hornets“: Predragas Stojakovičius 20 (7 atk. kam.), Chrisas Paulas 20 (10 rez. perd.), Davidas Westas11, Jamesas Posey 11, Morrisas Petersonas 10, Rasualas Butleris 7.