Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 11 06

D.Songailos ir L.Kleizos ekipos patyrė nesėkmės, o Ž.Ilgausko klubas šventė pergalę

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Klyvlendo „Cavaliers“ ekipa (3 pergalės/ 2 pralaimėjimai) su Žydrūnu Ilgausku namuose 107:93 nugalėjo Čikagos „Bulls“(2/3) komandą.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 15 taškų (5/15 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 10 kamuolių bei blokavo 2 varžovų metimus.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 41 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Dalonte Westas 16, Žydrūnas Ilgauskas 15, Mo Williamsas 13.

„Bulls“: Benas Gordonas 31, Derrickas Rose'as 20, Loulas Dengas 18, Drew Goodenas 11.

Pergalės skonio dar nepatyrė ir „Wizards“ (0/3) klubas su Dariumi Songaila, kuris išvykoje 104:112 turėjo pripažinti Milvokio „Bucks“ (3/2) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis per 23 žaidimo minutes įmetė 9 taškus (3/5 dvitaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo kamuolį, tačiau prasižengė 5 kartus ir suklydo 3 kartus.

„Wizards“: Caronas Butleris 27, Antawnas Jamisonas 19, Nickas Youngas 14, Juanas Dixonas 10.

„Bucks“: Richardas Jeffersonas 32, Ramonas Sessionsas 22, Luke'as Ridnouras 20, Lucas Mbahas a Moute 17, Andrew Bogutas 10.

Pralaimėjo ir Lino Kleizos ekipa Denverio „Nuggets“ (1/3), kuri svečiuose 101:111 nusileido „Golden State Warriors“ (2/3) klubui.

Lietuvis per 20 aikštelėje praleistų minučių surinko 8 taškus (1/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 28, Nene 19, Dahntay Jonesas 15, Kenyonas Martinas 11.

„Warriors“: Stephenas Jacksonas 29, Kelenna Azubuike 22, Brandanas Wrightas 18, C.J. Watsonas 14, Andris Biedrinsis 12 (11 atk. kam.)

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?