2013 02 15

Darius Songaila Ukrainoje pelnė 23 taškus ir atkovojo 9 kamuolius

Penkioliktą pralaimėjimą 30-ose Ukrainos krepšinio superlygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė aštuntąją vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis bei čempiono titulą ginantis Donecko „Doneck“ klubas su Dariumi Songaila.
Darius Songaila
Darius Songaila / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 Darius Songaila

Ketvirtadienį Donecko ekipa svečiuose 71:78 (21:22, 15:21, 16:14, 19:21) turėjo pripažinti į septintąją poziciją pakilusios Tomo Delininkaičio Čerkasų „Čerkaski Mavpy“ (16 pergalių ir 15 pralaimėjimų) komandos pranašumą.

D.Songaila svečių gretose žaidė rezultatyviausiai – pelnė 23 taškus, atkovojo 9 (5 – puolime) kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po dukart suklydo ir prasižengė. Per 29 su puse žaidimo minutės lietuvis pataikė 11 dvitaškių iš 18 bei 1 baudos metimą iš 4.

T.Delininkaičio sąskaitoje – 6 (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 3/6) taškai, 5 gynyboje sugriebti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei klaida (26 min. 51 sek.).

Antrąją vietą užimantis Simono Serapino Mariupolio „Azovmaš“ (21/8) klubas ketvirtadienį namuose 90:88 (18:24, 24:24, 25:18, 23:22) nugalėjo devintojoje pozicijoje esančius Nikolajevo MBK (14/17) krepšininkus.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 3 taškus, gynyboje atkovojo 2 kamuolius bei kartą prasižengė. Per 7 žaidimo minutes (06:52) S.Serapinas pataikė 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Ukrainos superlygoje pirmauja Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo Kijevo „Budivelnik“ (22/7) komanda, Audriaus Prakuraičio treniruojama Dnieprodzeržinsko „Dnipro-Azot“ (11/18) ekipa užima vienuoliktąją vietą, o Valdemaro Chomičiaus vadovaujamas Dniepropetrovsko „Dnipro“ (10/18) klubas – tryliktas.