Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2012 04 09

Derricko Rose'o sugrįžimą į „Bulls“ gretas nustelbė fantastiškas Carmelo Anthony pasirodymas ir „Knicks“ pergalė po pratęsimo

Naudingiausias praėjusio NBA sezono žaidėjas Derrickas Rose'as po 12 praleistų rungtynių grįžo į „Bulls“ gretas, tačiau Čikagos klubas po pratęsimo turėjo pripažinti Niujorko „Knicks“ pranašumą.
Carmelo Anthony
Carmelo Anthony / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Namuose žaidę „Knicks“ krepšininkai triumfavo rezultatu 100:99 (31:19, 22:26, 19:30, 19:16, 9:8).

Rungtynės buvo itin permainingos. „Knicks“ jau pirmajame kėlinyje įgijo 21 taško persvarą (27:6), tačiau svečiai sugebėjo atsitiesti. Maža to, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti keturioms minutėms „Bulls“ jau pirmavo dešimčia taškų (81:91). Tuomet iniciatyvos ėmėsi Carmelo Anthony.

„Knicks“ pelnė dešimt taškų be atsako ir po C.Anthony tritaškio rezultatas tapo lygus (91:91). Lemiama „Bulls“ ataka, kuriai buvo likę 11 sekundžių, buvo patikėta D.Rose'ui, bet jo metimas net nelietė lanko.

Panašus scenarijus pasikartojo ir pratęsimo pabaigoje: likus 8 sekundėms C.Anthony tritaškiu persvėrė rezultatą (100:99), o D.Rose'as per likusį laiką „Bulls“ ekipos nesugebėjo išgelbėti.

„Knicks“ didvyriu tapęs C.Anthony įmetė 43 taškus ir sužaidė rezultatyviausias savo šio sezono rungtynes. Imanas Shumpertas nugalėtojams pridėjo 15 taškų.

D.Rose'as „Bulls“ ekipai pelnė 29 taškus, 22 iš jų – antroje rungtynių pusėje. Carlosas Boozeris (16 atk. kam.) ir Luolas Dengas surinko po 13.