2013 11 26

Donatas Motiejūnas prie komandos pergalės neprisidėjo, „Spurs“ ir „Blazers“ pergalių serijas pratęsė iki 11-os

NBA lygoje tęsiasi įspūdingos „Portland Trail Blazers“ ir „San Antonio Spurs“ pergalių serijos – abi komandos jau laimėjo po 11 sykių iš eilės. Antrą pergalę iš eilės iškovojo ir „Houston Rockets“ su Donatu Motiejūnu, o blogiausia NBA komanda „Utah Jazz“ įveikė „Chicago Bulls“.
„Trail Blazers“ komandos didvyris Nicolas Batumas.
„Trail Blazers“ komandos narys Nicolas Batumas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Rockets“ (10-5) krepšininkai išvykoje 93:86 (20:24, 12:20, 23:19, 38:23) įveikė kitą Vakarų konferencijos komandą „Memphis Grizzlies“ (7-7). Po pergalės „Raketos“ konferencijoje pakilo į penktąją vietą.

Prieš lemiamą ketvirtį „Rockets“ atsiliko nuo varžovų 8 taškais 55:63, tačiau ketvirtį pradėjo spurtu 14:2 iį įgijo pranašumą 69:65. Nors komanda išsiveržė į priekį pirmą kartą nuo pirmojo kėlinio pradžios, tačiau pergalės iš rankų nebepaleido.

Donatas Motiejūnas nugalėtojų ekipoje ant parketo nepasirodė.

„Rockets“: C.Parsonsas (7/7 dvit.) 17, O.Casspi 16, D.Howardas 15, J.Linas, 14, T.Jonesas 11.

„Grizzlies“: T.Prince'as 16, T.Allenas 15, Z.Randolphas 13, M.Conley (10 rez. perd.) 10.

Dwightas Howardas

Vakarų konferencijoje – įspūdingos serijos

Toje pačioje konferencijoje, kurioje rungtyniauja „Rockets“, vis labiau nuo kitų ekipų tolsta „Trail Blazers“ ir „Spurs“ krepšininkai.

„Spurs“ (13-1) savo vienuoliktąją pergalę iš eilės iškovojo namuose, 112:93 (27:24, 30:16, 34:25, 31:38) įveikdami „New Orleans Pellicans“ (6-7).

​Komandos treneris Greggas Popovičius turėtų būti ypač patenkintas, kad komanda, nors ir skindama pergales, gali leisti ilsėtis lyderiams. Šiame mače „Spurs“ pirmavo nuo pat pirmojo ketvirčio, o ekipos starto penketo žaidėjai rungtyniavo vidutiniškai po 20 min.

„Spurs“: M.Ginobili (4/5 trit.) 16, M.Belinelli (4/5 trit.) ir T.Parkeris (7 rez. perd.) po 14, B.Diaw 13, P.Millsas 12, T.Splitteris (5/6 dvit.) 11, T.Duncanas 10.

„Pellicans“: R.Andersonas 17, T.Evansas (9 atk. kam.) ir J.Holiday (9 atk. kam., 7 rez. perd.) po 12, A.Riversas ir A.Davisas po 10.

Manu Ginobili

„Trail Blazers“ (13-2) savo ilgiausią per beveik šešerius metus pergalių seriją taip pat pratęsė namie, kur 102:91 (34:18, 22:21, 25:30, 21:22) patiesė šeštą kartą iš eilės pralaimėjusią „New York Knicks“ (3-10).

Antrose rungtynėse iš eilės „Blazers“ žaidėjai neišvengė incidentų – šįkart po susistumdymo su varžovais aikštę turėjo palikti Wesley Matthewsas ir Mo Williamsas.

„Trail Blazers“: D.Lillardas ir N.Batumas (5/7 dvit., 3/5 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) po 23, L.Aldridge'as (7/20 dvit., 14 atk. kam.) 18, W.Matthewsas 17.

„Knicks“: C.Anthony (12/21 dvit., 7/10 baud., 15 atk. kam.) 34, A.Bargnani 16, B.Udrihas 13, A.Stoudemire'as ir K.Martinas po 10.

Roy Hibbertas ir Paulas George'as

Rytų konferencijoje „Heat“ vejasi „Pacers“

​Geriausiai šį sezoną pradėjusi „Indiana Pacers“ (13-1) ir toliau užima lyderės poziciją Rytuose, – ekipa namuose 98:84 (28:24, 20:22, 25:22, 25:16) įveikė „Minnesota Timberwolves“ (8-8) ir iškovojo ketvirtąją iš eilės pergalę.

„Timberwolves“ ekipa pirmavo 66:65 po spurto 14:7 trečiajame ketvirtyje, tačiau tada Paulas George'as įmetė 11 taškų, o „Pacers“ laimėjo kelių minučių atkarpą 22:4 ir likus rungtyniauti šešias su puse minutės tapo nebepavejama – 75:60.

„Pacers“: G.Hillas (6/9 dvit., 3/4 trit., 5/6 baud.) ir P.George'as (6/12 dvit., 4/4 trit., 2/4 baud., 8 atk. kam.) po 26, D.Westas 13, L.Stephensonas (8 atk. kam.) 11.

„Timberwolves“: K.Love'as (17 atk. kam.) 20, K.Martinas ir N.Pekovičius (11 atk. kam.) po 18.

LeBronas Jamesas

„Miami Heat“ (11-3) krepšininkai bando vytis atitolusius konferencijos lyderius ir iškovojo jau septintąją pergalę paeiliui - 107:92 (24:21, 26:26, 29:24, 28:21) namuose įveikė „Phoenix Suns“ (7-7).

„Heat“: L.Jamesas (9/10 dvit., 2/4 trit., 11/11 baud.) 35, D.Wade'as (9/13 dvit., 12 rez. perd.) 21, R.Allenas 17, C.Andersenas 11.

„Suns“: Ch.Frye 16, G.Dragičius (8 atk. kam., 9 rez. perd.) 14, Markieffas Morrisas 13, G.Greenas ir Marcusas Morrisas po 12, P.Tuckeris 10.