2012 11 23

Eurolyga: „Lietuvos ryto“ grupėje pergalę iškovojo „Besiktas“

Stambulo „Besiktas“ krepšininkai Eurolygos D grupėje pasiekė ketvirtąją pergalę, namuose 83:72 (18:18, 18:24, 26:12, 21:18) įveikę Bambergo „Brose Baskets“ ekipą.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis rungtynių kėlinys vaigėsi lygiosiomis, o antrajame geriau žaidė Vokietijos klubas, kuris po dvidešimties minučių turėjo 6 taškų pranašumą – 42:36.

Tačiau trečiame kėlinyje prabilo Damiras Markotas, kuris per dešimt minučių pelnė 13 taškų, o Turkijos klubas kėlinį laimėjo 26:12 ir atgal nebesižvalgė. Lemiamo kėlinuko metu Bambergo krepšininkai priartėti nesugebėjo ir pernktą kartą šaime sezone turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Besiktas“: P.Christopheris (7 atk. kam.) 20, C.Jerrellsas (6 rez. perd.) 17, D.Markota (7 atk. kam.) 13, G.Vidmaras 10.

„Brose Baskets“: A.Gavelas (trit. 5/6) 21, C.Jacobsenas 14, M.Zirbesas 9, B.Nachbaras 7.