Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2013 03 13

„Heat“ pergalių alkis – nenumaldomas ir nesustabdomas

Ir vėl pergalė. Taip galima pastaruoju metu kalbėti apie įspūdingą „Miami Heat“ ekipos pasirodymą NBA čempionate. Galingai rungtyniaujanti Majamio komanda jau pusantro mėnesio nežino, kas yra nesėkmė. Antradienį „Heat“ (48/14) savų sirgalių akivaizdoje 98:81 (26:18, 31:26, 22:21, 19:16) užtikrintai įveikė „Atlanta Hawks“ klubą (34/29).
„Heat“ lyderis L.Jamesas
„Heat“ lyderis L.Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo devyniolikta iš eilės „Heat“ pergalė šio sezono pirmenybėse. Ši „Heat“ nepralaimėtų mačų serija yra penkta per visą NBA istoriją ir ilgiausia nuo 1971 metų kovo, kai „Milvaukee Bucks“ laimėjo 20 mačų iš eilės. Dar geresnius pergalių serijos rezultatus yra pasiekę „Los Angeles Lakers“ (33; 1971-1972) ir „Houston Rockets“ (22; 2007-2008) klubai.

Paskutinį kartą „Heat“ pralaimėjo vasario 2 d., kuomet išvykoje 89:102 nusileido „Indiana Pacers“ krepšininkams.

„Kai kada pagalvoji, kad tai yra mažas stebuklas – netiki, tačiau jis yra ir tuo reikia džiaugtis“, – apie rekordinę sėkmių seriją kalbėjo Lebronas Jamesas.

Šis mačas „Hawks“ ekipai apkarto ir ne tik dėl pralaimėjimo. Traumą trečiame kėlinyje patyrė pagrindinis įžaidėjas Jeffas Teague‘as. Į aikštę jis nebegrįžo.

Būtent tada ir įvyko rungtynių lūžis įvyko įpusėjus antrajam kėliniui, kuomet šeimininkai spurtavo 18:4 ir pabėgo.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Dwwyane‘as Wade‘as, 15 – LeBronas Jamesas (7 atk. kam., 7 rez. perd., 3/11 met.), po 14 – Chrisas Boshas ir Mario Chalmersas, 12 – Ray‘us Allenas.

Joshas Smithas pralaimėjusiems surinko 15, Alas Horfordas ir J.Teague‘as – po 12 taškų.