Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 11 20

Ilgauskas pataikė dar vieną tritaškį

Šiąnakt NBA lygoje žaidė visos trys lietuvių turinčios komandos. Laimėjo tik Lino Kleizos Denverio „Nuggets“, tačiau po puikaus pasirodymo išvakarėse lietuvis taškų nepelnė.
Žydrūnas Ilgauskas
Žydrūnas Ilgauskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šiąnakt nutrūko Klivlando „Cavaliers“ su Žydrūnu Ilgausku pergalių serija. „Cavaliers“ svečiuose 89:96 (24:16; 25:22; 19:28; 21:30) turėjo pripažinti Detroito „Pistons“ komandos pranašumą.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 8 minutes rezultatas vis dar buvo lygus. Vis dėlto „Pistons“ ekipa atkarpą laimėjo rezultatu 11:2 ir taip ir neleido „Cavaliers“ priartėti.

Ž.Ilgauskas šiose rungtynėse per 28 minutes pelnė 13 taškų (5/9 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuoliuos, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir kartą prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 25, Maurice‘as Williamsas 25, Žydrūnas Ilgauskas 13, Delonte‘as Westas 11.

„Pistons“: Allenas Iversonas 23, Rasheedas Wallace‘as 21 (15 atk. kam.), Richardas Hamiltonas 15, Tayshaunas Prince‘as 9, Rodney Stuckey 9.

„Wizards“ patyrė dar vieną pralaimėjimą – išvykoje 87:91 (26:28; 24:16; 17:26; 20:21) nusileido Atlantos „Hawks“ ekipai.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti daugiau nei minutes 4 taškų persvarą turėjo „Wizards“ komanda. Vis dėlto tuomet 2 tritaškius iš eilės pataikė „Hawks“ ekipos lyderis Joe Johnsonas ir likus žaisti 26 sekundes „vanagai“ įgijo 2 taškų persvarą.

„Wizards“ klubo žaidėjai nenuleido rankų, rezultatą mėgino išlyginti Juanas Dixonas, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė. Kamuolį atkovojo „Wizards“ puolėjas Nickas Youngas, bet pataikyti nepavyko ir jam. Likus žaisti 10 sekundžių abu baudos metimus realizavo „Hawks“ gynėjas Ronaldas Murray ir jo ekipa šventė pergalę.

D.Songaila šiose rungtynėse aikštelėje praleido šiek tiek daugiau nei 6 minutes. Lietuvis pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių).

„Wizards“: Caronas Butleris 32 (7 atk. kam.), Antawnas Jamisonas 18 (11 atk. kam.), DeShawnas Stevensonas 12, Nickas Youngas 9.

„Hawks“: Mike‘as Bibby 25, Marvinas Wiliamsas 21 (14 atk. kam.), Joe Johnsonas 19 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Ronaldas Murray 8.

Linas Kleiza NBA lygoje Denverio „Nuggets“ komandai padėjo iškovoti dar vieną pergalę. „Nuggets“ išvykoje 91:81 (22:21; 28:19; 25:14; 16:27) palaužė be savo lyderių rungtyniaujančiąą San Antonijaus „Spurs“ komandą.

Rungtynių lūžis veikiausiai įvyko antrame kėlinyje: „Nuggets“ komanda greitai susikrovė 10 taškų persvarą ir neleido varžovams priartėti.

„Nuggets“ komanda su 8 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais šiuo metu Vakarų konferencijoje užima trečią vietą. Tuo tarpu „Spurs“ su 5 pergalėmis ir 6 nesėkmėmis yra devintoje vietoje.

L.Kleiza per 18 minučių taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

„Nuggets“: Chauncey Billupsas 22, Carmelo Anthony 21 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Kenyonas Martinas 18 (7 atk. kam.), Nene 16 (9 atk. kam.).

„Spurs“: George‘as Hillas 20, Michaelas Finley 13, Timas Duncanas 12 (11 atk. kam.), Rogeris Masonas 8, Mattas Bonneris 8 (8 atk. kam.).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?