2011 05 09

„Mavericks“ triuškinamai palaidojo NBA čempionų „Lakers“ sezoną

Šiaurės Amerikos Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) turės naują čempioną. Ketvirtosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse Dalaso „Mavericks“ ekipa namuose 122:86 (27:23, 36:16, 23:23, 36:24) nušlavė Los Andželo „Lakers“ ir serijoje iki keturių pergalių triumfavo „sausu“ rezultatu 4-0.
NBA čempionai traukiasi iš šių mėtų kovos dėl titulo.
Dalaso krepšininkai eliminavo NBA čempionus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Jasonas Terry

Įspūdingai nugalėtojų gretose pasirodė gynėjas Jasonas Terry. Amerikietis per 24 minutes pelnė 32 taškus, pataikė 9 tolimus metimus (11/14 met.). J.J.Barrea (8 rez. perd.) pridėjo 22, Predragas Stojakovičius (7/7 met.) – 21, Dirkas Nowitzki (7 atk. kam.) – 17 taškų.

Pralaimėjusiems Kobe Bryantas surinko 17, Shannonas Brownas – 15, Ronas Artestas – 11, Pau Gasolis (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Lamaras Odomas – po 10 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje „Lakers“ krepšininkai sunkiai taikstėsi su triuškinančia nesėkme, o du „Lakers“ žaidėjai Lamaras Odomas ir Andrew Bynumas už grubias pražangas buvo išvaryti iš aikštės.

Konferencijos finale „Mavericks“ susitiks su Memfio „Grizzlies“ ir Oklahomos „Thunder“ poros nugalėtoju.

Triuškinanti nesėkmė konferencijos pusfinalyje užbaigė įspūdingą Philo Jacksono karjerą NBA. Jis 11 kartų vedė savo ekipas į triumfą stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje. To padaryti nepavyko nė vienam kitam strategui.

„Nukeliavau nepamirštamą kelią. Visi metai buvo nuostabūs“, – po pralaimėjimo kalbėjo Ph.Jacksonas.

Per 21-erius metus trukusią karjerą „Lakers“ vedlys pralaimėjo vos 10 serijų ir anksčiau nė karto nebuvo sutriuškintas „sausai“. Be to, 36 taškų nesėkmė yra antra pagal dydį per Ph.Jacksono karjerą.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant