2015 03 20

Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ krepšininkės laimėjo ketvirtfinalio seriją ir žengė į LMKL pusfinalį

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) paaiškėjo visos pusfinalio dalyvės. Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse penktadienį 71:57 (20:12, 24:13, 14:18, 13:14) pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ ir pateko į pusfinalį.
Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ komanda
Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ komanda / aistės-lsu-paradis nuotr.

ičardo Maceinos auklėtinės ketvirtfinalio seriją laimėjo rezultatu 2:1. Pusfinalyje kauniečių lauks Marijampolės „Sūduvos“ ekipa.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Aistės-LSU-Paradis“, kurios išsiveržė į priekį 8:2, tačiau Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės 5 taškai iš eilės leido „Hoptrans-Sirenoms“ atsilikimą sumažinti – 9:12. Per likusį laiką šeimininkės laimėjo atkarpą 8:3 ir po pirmojo kėlinio priekyje 20:12 buvo „Aistės-LSU-Paradis“.

Pasak pranešimo, antrajame ketvirtyje, po Jolantos Marmienės tolimo metimo, „Hoptrans-Sirenų“ deficitas išaugo jau iki dviženklio – 14:26. Nors po Kornelijos Balčiūnaitės dvitaškio Kauno rajono ekipa buvo sumažinusi atsilikimą iki 8 taškų (20:28), tačiau 10 taškų be atsako pelniusios „Aistės-LSU-Paradis“ padidino savo pranašumą jau iki 18 taškų – 38:20, o po antrojo ketvirčio šeimininkės pirmavo jau 44:25.

Trečiąjį kėlinį 5 taškais pradėjo „Aistės-LSU-Paradis“ ir dar labiau padidino savo pranašumą – 49:25, tačiau atkarpą 10:0 laimėjusios „Hoptrans-Sirenos“ sumažino savo atsilikimą iki 14 taškų – 35:49. Nors kėlinį rezultatu 18:14 laimėjo „Hoptrans-Sirenos“, tačiau prieš lemiamą ketvirtį „Aistės-LSU-Paradis“ buvo priekyje 15 taškų persvara – 58:43.

Paskutiniame ketvirtyje vaizdas aikštelėje ženkliai nesikeitė. Įpusėjus kėliniui „Aisčių-LSU-Paradis“ pranašumas siekė jau 20 taškų – 65:45. „Hoptrans-Sirenų“ pastangos priartėti buvo bevaisės ir susikrauto varžovių pranašumo panaikinti nepavyko, o „Aistės-LSU-Paradis“ šventė įtikinamą pergalę 71:57 ir žengė į LMKL pusfinalį.

„Aistės-LSU-Paradis“: Jolanta Marmienė 17, Laura Svarytė (18 atk. kam,) 17, Monika Petrauskaitė (11 atk. kam.) 15, Neringa Skadaitė (5 rez. perd.) 12 taškų.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 14, Akvilė Baronėnaitė (5 atk. kam.) 10, Rasa Knyzaitė 9, Gintarė Jasiunskaitė ir Karolina Ambotaitė po 8 taškus.