Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 11 08

Lietuviai NBA rungtynėse pasirodė skirtingai

Šeštadienio naktį eilinius susitikimus žaidė NBA komandos, kurios atstovauja lietuviai. Linas Kleiza bei Žydrūnas Ilgauskas buvo rezultatyvūs bei padėjo savo komandoms iškovoti pergales. Darius Songaila nežaidė, o jo komanda patyrė jau ketvirtąją nesėkmę iš eilės.
Žydrūnas Ilgauskas buvo rezultatyvus
Žydrūnas Ilgauskas buvo rezultatyvus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Klivlendo „Cavaliers“ klubas nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo ketvirtąją pergalę. „Cavaliers“ komanda namuose, rezultatu 111:107 ( 20:29; 23:19; 26:28; 40:33) palaužė Indianos „Pacers“ ekipą.

Iki rungtynių pabaigos likus 8 minutėms rezultatas dar buvo lygus, tačiau nuo šios akimirkos „Cavaliers“ atitolo. Likus kiek daugiau nei minutei LeBrono Jameso tritaškis padidino „Cavaliers“ pranašumą iki 7 taškų. „Pacers“ ekipai pavyko sumažinti skirtumą, tačiau persverti rezultatą laiko neužteko. „Cavaliers“ šventė dar vieną pergalę.

Ž.Ilgauskas šias rungtynes pradėjo startiniame komandos penketuke. Per 29 minutes lietuvis pelnė 17 taškų (5/9 dvitaškių, 7/8 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, prasižengė 3 ir suklydo 1 kartą.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Maurice‘as Williamsas 21,   Andersonas Varejao 18 (8 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 17, Delonte‘as Westas 12.

„Pacers“: Danny Grangeris 33, Marquisas Danielsas 17 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), T.J. Fordas 13, Roy Hibbertas 11 (9 atk. kam.), Jeffas Fosteris 7, Brandonas Rushas 7, Jarrettas Jackas 7.

Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“ ekipa ir toliau nesiseka iškovoti pergalės, šiąnakt komanda pralaimėjo ketvirtąsias rungtynes iš eilės. „Wizards“ namuose, rezultatu 108:114 (28:29; 30:35; 30:25; 20:25) nusileido Niujorko „Knicks“ klubui.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 5 minutėms „Wizards“ dar turėjo minimalų pranašumą. Visgi tuomet Jamallo Crafwordo vedama „Knicks“ komanda laimėjo atkarpą rezultato 10:0. „Wizards“ ekipa sumažino šią persvarą, tačiau rungtynių nugalėtojas visiems jau buvo aiškus. Po šio pralaimėjimo „Wizards“ ir toliau išlieka vienintele ekipa NBA Rytų konferencijoje neiškovojusia pergalės.

Songaila šiose rungtynėse aikštelėje nepasirodė. Pranešama, kad lietuvis nerungtyniavo trenerio sprendimu.

„Wizards“: Caronas Butleris 30 (7 atk. kam.), Antawnas Jamisonas 24 (12 atk. kam.), Nickas Youngas 16, Javale‘as McGee 12 (10 atk. kam.), Andray Blatche‘as 7.

„Knicks“: Jamalas Crawfordas 23, Zachas Randolphas 22 (13 atk. kam.), Wilsonas Chandleris 17, Nate‘as Robinsonas, Davidas Lee 13, Anthony Robersonas 8.

Denverio „Nuggets“ ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza, iškovojo sunkią pergalę. „Nuggets“ namuose, rezultatu 108:105 (26:25; 22:24; 31:23; 29:33) palaužė Dalaso „Mavericks“ komandą.

Intriga šiose rungtynėse išliko iki pat galo. Iki susitikimo pabaigos likus 23 sekundėms „Mavericks“ gynėjas Jasonas Kiddas pelnė 2 taškus ir sumažino skirtumą iki minimumo. Visgi neužilgo į „Nuggets“ ekipą sugrįžęs Chauncey Billupsas vienu baudos metimu skirtumą padvigubino.

„Mavericks“ turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau kamuolį prarado. „Nuggets“ ekipos lyderis Carmelo Anthony realizavo abu baudos metimus ir padidino savo komandos persvarą iki 4 taškų.

Likus vos sekundei iki mačo pabaigos „Mavs“ gynėjas Jasonas Terry švystelėjo tritaškį. Dalaso komanda dar spėjo prasižengti, C.Anthony pataikė abu baudos metimus. Komandas skyrė 3 taškai , tačiau „Mavericks“ metimui nebeturėjo laiko. Pergalę po atkaklios kovos iškovojo Denverio komanda.

L.Kleiza šiose rungtynėse rungtyniavo tik 15 minučių, tačiau buvo rezultatyvus. Lietuvis pelnė 14 taškų (4/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 2 kamuolius bei kartą suklydo.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 28 (8 atk. kam.), Nene 19 (7 atk. kam.), Chauncey Billupsas 15, J.R. Smithas 15, Linas Kleiza 14, Kenyonas Martinas 8 (7 atk. kam.).

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 23 (10 atk. kam.), Jasonas Kiddas 22 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Jasonas Terry 20 (7 rez. perd.), Geraldas Greenas 13, Brandonas Bassas 12 (10 atk. kam.), Joshas Howardas 11.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?