2012 02 02

Lietuviai NCAA: Gilvydas Biruta pasižymėjo dvigubu dubliu, Deividas Dulkys pelnė 7 taškus

Pralaimėjimą NCAA pirmenybėse patyrė Rutgerso „Scarlet Knights“ (12/11) klubas su Gilvydu Biruta, svečiuose 67:78 (26:40, 41:38) neatsilaikęs prieš Providenco universitetą (13/10).
Po krepšiu veržiasi Gilvydas Biruta
Po krepšiu veržiasi Gilvydas Biruta / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis mačą pradėjo startiniame penkete ir per 27 minutes pelnė 13 taškų (4/12 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Scarlet Knights“: Mylesas Mackas 16, Mike'as Poole'as ir Gilvydas Biruta po 13, Eli Carteris 9.

„Friars“: Bilalas Dixonas 18 (10 atk. kam., 5 blk., 6/7 dvit.), Bryce Cottonas 17, Gerardas Colemanas (7 atk. kam.) ir LaDontae Hentonas po 15, Vincentas Councilas 11 (14 atk. kam.).

***

Jau šeštą pergalę iš eilės iškovojo Deivido Dulkio atstovaujama Floridos „Seminoles“ (15/6) ekipa, namuose 68:54 (24:25, 44:29) įveikusi Džordžijos „Yellow Jackets“ (8/14) klubą.

Ketvirtakursis iš Lietuvos rungtyniavo 27 minutes ir įmetė 7 taškus (1/3 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Seminoles“: Michaelis Snaeris 21 (5 per. kam., 5/7 trit.), Bernardas Jamesas 13 (8 atk. kam., 5/6 dvit.), Okaro White'as 11, Luke Loucksas 9 (7 rez. perd.).

„Yellow Jackets“: Brandonas Reedas 18 (4/8 trit.), Danielis Milleris 10 (9 atk. kam.), Mfonas Udofia 9.

***

Pergalę iškovojo ir Evansvilio „Aces“ (11/11) komanda su Roku Česnulevičiumi, svečiuose 92:62 (53:27, 39:35) sutriuškinusi Bradlio „Braves“ (6/18) ekipą.

Lietuvis aikštelėje išbuvo tik 3 minutes, per kurias spėjo 3 kartus pažeisti taisykles.

„Aces“: Coltas Ryanas 24 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Denveris Holmesas 23 (11 rez. perd.), Ryanas Sawvellas 12 (16 atk. kam.), Nedas Coxas 10.

„Braves“: Tayloras Brownas 18, Jake'as Eastmanas 11, Jordanas Prosseris 10 (7 atk. kam.), Dyricus Simmsas 9.