2013 12 08

Lietuvių pelnyto 31 taško „Polpharma“ klubo pergalei Lenkijos pirmenybėse neužteko

Aštuntąją nesėkmę devintosiose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dvylikos komandų turnyro autsaideris Ovidijaus Varanausko ir Lino Lekavičiaus Gdansko Starogardo „Polpharma“ klubas, šeštadienį svečiuose 80:107 (18:31, 24:28, 24:20, 14:28) pralaimėjęs dešimtojoje pozicijoje esantiems Tarnobžego „Stabill Jezioro“ (2 pergalės ir 7 pralaimėjimai) krepšininkams.
Ovidijus Varanauskas
Ovidijus Varanauskas / L.Paulauskaitės nuotr.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Nikola Jetičius, Ovidijus Varanauskas (po 20 tšk.) ir Linas Lekavičius (11 tšk.).

Per 28 minutes (28:14) O.Varanauskas pataikė 3 tritaškius iš 6, 4 dvitaškius iš 7, realizavo 3 baudų metimus iš 4, sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir triskart prasižengė.

Beveik 33 minutes (32:53) aikštelėje praleidęs L.Lekavičius prametė abu tritaškius, pataikė 5 dvitaškius iš 7 ir vienintelį baudos metimą, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir prasižengė 2 kartus.

„Stabill Jezioro“: Allenas Chaissonas 30, Andrew Fitzgeraldas 25, Marcinas Nowakowskis 24.

Lenkijos krepšinio lygoje pirmauja Zelionos Guros „Stelmet“ (7/1) komanda, lenkianti Dariaus Maskoliūno treniruojamą Sopoto „Trefl“ (6/2) klubą su Šarūnu Vasiliausku bei Zgoželeco „Turow“ (6/2) ekipą su Denisu Krestininu.

Vloclaveko „Anwil“ (5/3) komanda su Deividu Dulkiu – penkta.