Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 11 19

Lino Kleizos benefisas

Šią naktį žaidė visos trys NBA komandos, kuriose yra lietuvių. Linas Kleiza buvo rezultatyviausias ekipos žaidėjas ir padėjo iškovoti pergalę. Jos skoniu džiaugėsi ir Žydrūnas Ilgauskas, o štai Dariaus Songailos komanda pralaimėjo jau septintą kartą per aštuonerias rungtynes.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / „Scanpix“ nuotr.

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje Denverio „Nuggets“ ekipa su Linu Kleiza šiąnakt namų arenoje 114:105 (34:28; 30:22; 27:23; 23:32) parklupdė Milvokio „Bucks“ krepšininkus. Tai jau trečioji Denverio ekipos pergalė iš eilės.

„Nuggets“ nuo rungtynių pradžios rungtyniavo geriau nei priešininkai. Po pirmo kėlinio turėjusi 6 taškų persvarą, per antrą skirtumą padidino iki 16, o trečiame susikrovė jau 18 taškų pranašumą ir net pralaimėdama paskutinį ketvirtį 9 taškais užsitikrino pergalę.

L.Kleiza šiose rungtynėse buvo rezultatyviausias savo ekipos gretose. Per 29 minutes puolėjas pelnė 25 taškus (3/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 13/15 baudų), atkovojo 3 kamuolius, tačiau 2 kartus suklydo bei 3 kartus pažeidė taisykles.

„Nuggets“: Linas Kleiza 25, Carmelo Anthony 17, Danthay Jonesas 15, Nene 13, Chauncey Billupsas 11, Kenyonas Martinas 10, Renaldo Balkmanas 10.

„Bucks“: Charlie Bellas 25, Austinas Croshere‘as 17, Joe Alexanderis 14, Richardas Jeffersonas 12, Lucas Mbah a Moute 11.

Vašingtono „Wizards“ ekipa, kurioje rungtyniauja lietuvis Darius Songaila, Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) antrąkart turėjo pripažinti Majamio „Heat“ ekipos pranašumą. „Heat“ ekipa išvykoje 94:87 (23:17; 20:24; 30:26; 21:20) palaužė „Wizards“ bei prieš šią komandą iškovojo antrą pergalę per pastarąsias 4 dienas.

„Heat“ visų rungtynių metu nebuvo toli pabėgusi nuo varžovų, tačiau iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms po Antawno Jamisono dvitaškio komandas skyrė tik 3 taškai (90:87). „Heat“ paskutinę rungtynių atkarpą sužaidė 4:0 ir užsitikrino pergalę.

Šiose rungtynėse „Heat“ lyderis Dwyane‘as Wade‘as žaidė gavęs čiurnos traumą, tačiau vis tiek pelnė 19 taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6, perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus bei 5 kartus suklydo.

D.Songaila per kiek daugiau nei septynias aikštėje praleistas minutes pelnė 3 taškus (1/2 dvitaškių, 1/1 baudų), perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir 2 kartus suklydo.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 19 (10 rez. perd.), Mario Chalmersas 15, Daequanas Cookas 13, Udonis Haslemas 12 (11 atk. kam.), Shawnas Marionas 12 (9 atk. kam.),Chrisas Quinnas 10.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 25 (12 atk. kam.), Caronas Butleris 21 (12 atk. kam.), Nickas Youngas 12, Juanas Dixonas 8.

8 pergalę iš eilės iškovojo Žydrūno Ilgausko Klivlando „Cavaliers“ ekipa. „Cavaliers“ išvykoje 106:82 (26:28; 23:24; 28:13; 29:17) nugalėjo Naujojo Džersio „Nets“ krepšininkus.

„Cavaliers“ atsiliko didžiąją pirmosios rungtynių pusės dalį, tačiau po ilgosios pertraukos susiėmė ir pažadinti Maurice‘o Williamso bei Delonte Westo tritaškių (kartu žaidėjai pataikė 7/8 tritaškių) laimėjo kėlinį 15 taškų skirtumu.

4 kėlinio pradžioje „Cavalierss“ gynėjas Danielis Gibsonas pasinaudojo galimybe pataikyti tritaškį su pražanga ir taip ir pratęsė sėkmingą komandos žaidimą.

Šios dienos rungtynėse Klivlando ekipos lyderis 23 metų bei 323 dienų amžiaus LeBronas Jamesas peržengė 11 tūkst. pelnytų taškų ribą ir aplenkė iki tol jauniausią buvusį Kobe Bryantą („Lakers“ gynėjas 11 tūkst. taškų pelnė būdamas 25 metų bei 99 dienų).

Ž.Ilgauskas per 32 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 13 taškų (4/13 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, tačiau 4 kartus prasižengė bei 3 kartus suklydo.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 31 (8 atk. kam.), Delonte Westas 16, Maurice‘as Williamsas 16, Žydrūnas Ilgauskas 13 (9 atk. kam.).

„Nets“: Dvinas Harrisas 23, Brookas Lopezas 15 (13 atk. kam.), Vince‘as Carteris 12, Keyonas Doolingas 10.