2013 01 18

LKL: „Juventus“ nesunkiai įveikė „LSU-Baltus“

Penktadienio vakarą įvyko LKL rungtynės tarp Utenos „Juventus“ ir Kauno „LSU-Baltų“, kuriose uteniškiai 87:66 (29:25, 26:9, 18:7, 14:25) įveikė kauniečius.
Rungtynių akimirka / Vytauto Mikaičio nuotr.

Utenoje vykusiose rungtynėse šeimininkai rungtynes pradėjo sėkmingai, tačiau po pirmojo kėlinio turėjo vos 4 taškų pranašumą. Tačiau „LSU-Baltai“ ypatingai prastai sužaidė antrąjį ir trečiąjį kėlinius, per kuriuos sugebėjo pelnyti vos 16 taškų.

Nors ketvirtąjį kėlinį kauniečiai laimėjo net 25:14, tai pergalės iš uteniškių neatėmė.

Rezultatyviausiai Utenos komandoje žaidė Karolis Petrukonis, kuris pelnė 22 taškus, 13 taškų pridėjo Nerijus Varnelis.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 16 taškų pelnęs Taurantas Tamošiūnas ir 14 įmetęs Vidmantas Sragauskis.

Šiuo metu „Juventus“ ekipa LKL turnyre užima šeštąją vietą, „LSU-Baltai“ yra dešimti.