2013 11 01

NBA čempionate „Bulls“ iškrapštė pergalę, o „Clippers“ į sėkmę vedė 42 taškus pelnęs Chrisas Paulas

NBA čempionate ketvirtadienį buvo sužaisti vos du mačai, tačiau jie pasižymėjo dideliu ir atkaklumu, ir krepšininkų mikrodvikovomis. Sunkią ir dramatišką pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojo „Chicago Bulls“ (1/1) komanda, paskutinėmis mačo sekundėmis namuose 82:81 (26:16, 17:22, 28:23, 11:20) palaužusi „New York Knicks“ (1/1).
 „Bulls“ žaidėjas Derrickas Rose'as išplėšė pergalę Čikagos komandai
„Bulls“ žaidėjas Derrickas Rose'as išplėšė pergalę Čikagos komandai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingus du taškus iki rungtynių pabaigos likus 5,7 sekundės itin sudėtingu metimu per varžovų rankas pelnė „Bulls“ komandos lyderis Derrickas Rose'as.

„Bulls“ treneris Tomas Thibodeau po minutės pertraukėlės lemiamą ataką patikėjo būtent jam, nors prieš tai D.Rose'as buvo pataikęs vos keturis metimus iš septyniolikos.

Svečiai dar turėjo galimybę išsigelbėti, tačiau nei Carmelo Anthony tritaškis, nei kamuolį atkovojusio Tysono Chandlerio dvitaškis tikslo nepasiekė.

„Bulls“: Derrickas Rose'as 18, Luolas Dengas 17, Carlosas Boozeris 14, Jimmy Butleris 11.

„Knicks“: Carmelo Anthony 22, Raymondas Feltonas 13, Timas Hardaway 10, Andrea Bargnani 9.

Pirmąją pergalę iškovojo „Los Angeles Clippers“ (1/1) klubas, kuris namuose 126:115 (36:26, 32:29, 25:25, 33:35) privertė pasiduoti pirmąją nesėkmę patyrusią Oklendo „Golden State Warriors“ (1/1) ekipą.

Nugalėtojų gretose galingai žaidė Chrisas Paulas, kuris per 37 minutes pelnė 42 (dvitaškiai 10/14, tritaškiai 2/6, baudos 16/17) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, perėmė ir prarado po 6 kamuolius bei 4 sykius pažeidė taisykles.

23 taškus prie pergalės pridėjo Blake'as Griffinas, po 17 – Jamalas Crawfordas ir J.J.Redickas.

Svečių komandoje išsiskyrė Stephenas Curry, kuris buvo savo ekipos „Chrisas Paulas“: jis per 38 minutes įmetė 38 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo net 11 kartų.

22 taškus Oklendo komandai pelnė Davidas Lee, 17 – Andrew Bogutas.