Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2012 01 18

NBA lygoje: „Heat“ išsigelbėjimas, „Magic“ dominavimas ir „Clippers“ prakeiksmas (visi rezultatai, Top 10)

Stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA antradienį toliau virė kovos – vyko septyni reguliaraus sezono mačai.
„Heat“ ir „Spurs“ mačo akimirka.
„Heat“ ir „Spurs“ mačo akimirka. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Heat“ išsigelbėjo nuo dar vienos nesėkmės

Trys pralaimėjimai iš eilės, o po dviejų kėlinių dar ir dviženklis deficitas – Majamio „Heat“ (9-4) situacija antradienio NBA lygos rungtynėse namuose prieš San Antonijaus „Spurs“ (9-5) tikrai nebuvo pati geriausia. Tačiau „Heat“ atsitiesė ir, įspūdingai sužaidusi antrąją rungtynių dalį, išsigelbėjo – 120:98 (26:35, 23:28, 39:12, 32:23).

Vienu metu net 17 taškų deficitą (35:52) turėję „Heat“ krepšininkai spurtavo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo net 27 taškų skirtumu (39:12). Tai antras geriausias rezultatas per visą klubo istoriją.

Majamio klubas vertėsi be traumuoto Dwyane'o Wade'o. Šį sezoną įvairių skausmų kamuojamas vienas „Heat“ lyderių praleido jau ketvirtą mačą, bet Majamio ekipa visus juos laimėjo.

Puikiai D.Wade'ą pakeitė pirmąsias sezono rungtynes žaidęs Mike'as Milleris. Per vos 15 minučių amerikietis pataikė visus šešis mestus tritaškius ir surinko 18 taškų

„Heat“: LeBronas Jamesas 33 (10 rez. perd.), Chrisas Boshas 30 (8 atk. kam.), M.Milleris 18.

„Spurs“: Danny Greenas 20 (6/7 tritaškiai), Tony Parkeris 18, DeJuanas Blairas 13.

„Magic“ nemažina apsukų

Vis didesnį pagreitį NBA lygoje įgauna Orlando „Magic“ (10-3) klubas, antradienį namuose 96:89 (17:24, 30:26, 20:17, 29:22) pranokęs Šarlotės „Bobcats“ (3-12) ekipą ir iškovojęs jau penktą pergalę iš eilės.

Pagal šį rezultatą „Magic“ visoje NBA lygoje nusileidžia tik Oklahomos „Thunder“ (7 pergalės iš eilės) ekipai, kuri antradienį nežaidė.

„Magic“: Dwightas Howardas 25 (17 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 17, Hidayetas Turkoglu 15.

„Bobcats“: Geraldas Hendersonas 22, Kemba Walkeris 15, D.J.Augustine 13 (8 klaid.).

„Clippers“ prakeiksmas Jutoje

Jutos „Jazz“ (9-4) pratęsė Los Andželo „Clippers“ (7-4) prakeiksmą – 108:79 (29:17, 23:24, 26:18, 30:20).

Tai buvo jau 16-oji iš eilės „Jazz“ pergalė namuose prieš „Clippers“. Tragiška serija Los Andželo klubui tęsiasi nuo 2003 metų. Dar blogiau – iš paskutinių 45 tarpusavio mačų „Jazz“ prieš „Clippers“ laimėjo net 43 kartus.

„Clippers“ antradienį vertėsi net be dviejų įžaidėjų – Chriso Paulo ir Mo Williamso.

„Jazz“: Paulas Millsapas 20, C.J.Milesas 19, Devinas Harrisas 13, Alecas Burksas 11.

„Clippers“: Caronas Butleris 14, Courtney Fortsonas 13, Randy Foye 11, Blake'as Griffinas (11 atk. kam.) ir Chauncey Billupsas – po 10.