2013 11 23 /10:19

NBA lygoje „Trail Blazers“ ir „Spurs“ pergalių serijas pratęsė iki devynių

Vienuolika rungtynių naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku sužaista NBA reguliariajame sezone. Įspūdingas pergalių serijas pratęsė koja kojon žengiančios „San Antonio Spurs“ ir „Portland Trail Blazers“ komandos, dabar laimėjusios jau po 9 sykius iš eilės.
Manu Ginobili
Manu Ginobili / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vakarų konferencijos viršūnėje įsitaisiusi „Spurs“ (11-1) išvykoje 102:86 (26:21, 25:16, 20:28, 31:21) įveikė „Memphis Grizzlies“ (7-6) ekipa.

Nugalėtojai šiose rungtynėse pirmavo kone nuo jų pradžios, tačiau persvara nebuvo pasiekusi daugiau 14 taškų, kai likus žaisti 6 su puse minutės „Grizzlies“ priartėjo iki 78:79. Vis dėlto tada Tony Parkeris iniciavo „Spurs“ spurtą 8:0 ir to pergalei pakako.

„Grizzlies“ ekipoje dvikovos dėl kelio traumos nebaigė ispanas Marcas Gasolis.

„Spurs“: T.Parkeris (6/12 dvit., 2/2 trit., 2/4 baud.) 20, T.Splitteris (7/10 dvit., 7 atk. kam.) 17, M.Ginobili (7 rez. perd.) 15, K.Leonardas (9 atk. kam.) 12.

„Grizzlies“: M.Conley (10/16 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.) 28, Z.Randolphas (5/15 dvit., 10 atk. kam.) 16, T.Allenas 12, T.Prince'as 10.

Marcas Gasolis susižeidė kelį

„Spurs“ ekipai ant kulnų vis dar lipa „Trail Blazers“ (11-2), kuri namuose 98:95 (22:32, 22:27, 34:12, 20:24) palaužė „Chicago Bulls“ (7-6).

Po dviejų kėlinių „Bulls“ pirmavo 59:44, tačiau per trečią „Trail Blazers“ puolimo mašina įsijungė visu pajėgumu ir sužaidus 36 min. jau pirmavo Portlando ekipa – 78:71.

Rezultatas buvo lygus 88:88, tačiau Kirkas Hinrichas pataikė dukart, o „Bulls“ likus žaisti tris minutes išsiveržė į priekį 95:91. Tada tritaškį smeigė Nicolas Batumas, Wesley Matthewsas pridėjo dvitaškį, o LaMarcusas Aldridge'as sumetė baudas ir šeimininkai iškovojo 9 pergalę iš eilės.

Vis dėlto „Bulls“ sirgalius ir trenerius labiausiai neramina ne pralaimėjimas. Ekipos lyderis Derrickas Rose'as jau trečiajame kėlinyje patyrė dešiniojo kelio traumą ir mače nebežaidė. Primename, kad D.Rose'as praleido visą praėjusį sezoną dėl kairiojo kelio operacijos.

„Trail Blazers“: W.Matthewsas 8/11 dvit., 4/8 trit.) 28, D.Lillardas 20, N.Batumas (8 atk. kam.) 17, R.Lopezas (16 atk. kam.) 13, L.Aldridge'as 12.

„Bulls“: D.Rose'as 20, C.Boozeris (6/10 dvit.) 17, L.Dengas (14 atk. kam.) 15, K.Hinrichas 13, M.Dunleavy 11.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo Rytų konferencijos lyderė „Indiana Pacers“ (11-1), išvykoje 97:82 (22:25, 20:25, 25:8, 30:24) palaužusi „Boston Celtics“ (4-10) ekipą.

Po pirmos dalies „Celtics“ turėjo nedidelį pranašumą (50:42), tačiau „Pacers“ trečio ketvirčio pabaigoje surengė spurtą 12:2. „Celtics“ per šį ketvirtį pelnė vos 8 taškus ir iki mačo pabaigos prie varžovų arčiau kaip 7 taškais nebepriartėjo.

„Pacers“: P.George'as (6/12 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud.) 27, L.Scola (7/9 dvit.) ir D.Westas (8 atk. ka.) po 17, L.Stephensonas (11 atk. kam., 10 rez. perd.) 10.

„Celtics“: J.Crawfordas (7/8 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud.) 24, J.Greenas 22, J.Sullingeris 13.