2012 03 07

NBA: „Mavericks“ ir „Heat“ iškovojo pergales, „Lakers“ po pratęsimo krito Detroite

29-ą pergalę 38-ose NBA reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Majamio „Heat“ klubas.
Atakuoja Jeremy Linas
Atakuoja Jeremy Linas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Majamio krepšininkai namuose 108:78 (30:17, 34:20, 24:19, 20:22) sutriuškino tryliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Naujojo Džersio „Nets“ (12 pergalių ir 27 pralaimėjimai) komandą.

21 tašku prie pergalės prisidėjo LeBronas Jamesas, 20 – Chrisas Boshas, po 13 – Dwyane'as Wade'as ir Norrisas Cole'as, 11 – Shane'as Battieras, 10 – Dexteris Pittmanas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Deronas Williamsas (16 tk.), MarShonas Brooksas (12 tšk.), Johanas Petro (11 tšk.) bei Krisas Humphries (9 taškai).

Eilinė „Lakers“ nesėkmė išvykoje

Nesėkmę patyrė viena Vakarų konferencijos lyderių Los Andželo „Lakers“ ekipa, kuri svečiuose po pratęsimo 85:88 (24:17, 17:28, 20:9, 17:24, 7:10) nusileido Detroito „Pistons“ krepšininkams.

Aidint finalinei ketvirtojo kėlinio sirenai Kobe Bryantas dvitaškiu išplėšė pratęsimą, tačiau per papildomas penkias minutes sėkmingiau žaidė „Pistons“ krepšininkai.

Šeimininkams Rodney Stuckey surinko 34, Benas Gordonas – 15 taškų. „Lakers“ komandoje rezultatyviausi buvo Andrew Bynumas (30 tšk. ir 14 atk. kam.), K.Bryantas (22 tšk. ir 7 rez. perd.) bei P.Gasolis (20 tšk., 10 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Lakers“ komandai tai jau buvo 13 pralaimėjimas per 19 rungtynių išvykose. Savo aikštelėje „Lakers“ žaidžia kur kas geriau – vos 2 pralaimėjimai per 19 rungtynių.

Lygiai taip pat namų komanda galima vadinti ir „Pistons“, kuri 10 iš visų 13-ikos šį sezoną iškovotų pergalių pasiekė namuose.

Čempionai įveikė „Knicks“

Čempionų titulą ginanti Dalaso „Mavericks“ ekipa namuose 95:85 (27:15, 23:29, 27:19, 18:22) įveikė Niujorko „Knicks“ krepšininkus.

Dalaso komandai 28 taškus pelnė Dirkas Nowitzkis (baudos 12/12), 18 – Rudrigues Beauboisas, 15 – Jasonas Kiddas (6 rez. perd.).

„Knicks“ ekipoje Amare'as Stoudemire'as surinko 26 taškus, Jeremy Linas – 14, Steve'as Novakas – 13. „Knicks“ žvaigždė Carmelo Anthony, pataikę tik 2 metimus iš 12-ikos, pelnė vos 6 taškus. Tuo tarpu J.Linas jau penktose rungtynėse iš eilės neperžengia 20 taškų ribos.