2013 04 12

NBA pirmenybėse nutrūko 13-os iš eilės „Knicks“ klubo pergalių serija, „Thunder“ pergalė suteikė galimybę „Rockets“ pakilti aukščiau

NBA pirmenybėse buvo žaidžiamos tik dvi 2012–2013 metų reguliariojo sezono rungtynės, kuriose pergales iškovojo „Chicago Bulls“ ir „Oklahoma City Thunder“ komandos.
Carmelo Anthony kalba su teisėju
Carmelo Anthony kalba su teisėju / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Chicago Bulls“ (43/35) krepšininkai namuose po pratęsimo 118:111 (23:30, 31:29, 26:23, 25:23, 13:6) įveikė „New York Knicks“ (51/27) ekipą ir nutraukė jos 13-os iš eilės pergalių seriją.

Įdomu, kad „Bulls“ krepšininkų arenoje prieš kelias savaites nutrūko ir rekordinė 27-ių pergalių „Miami Heat“ klubo serija.

Nors Niujorko ekipos lyderis Carmelo Anthony šeštose rungtynėse iš eilės pelnė daugiau nei 35 taškus, tačiau šį kartą jam prilygo „Bulls“ gynėjas Nate'as Robinsonas, pasiekęs sezono pelnytų taškų rekordą – 35 tšk.

„Knicks“ dviženklę persvarą susikrovė per pirmas šešias minutes (23:6) ir buvo priekyje iki pat trečiojo ketvirčio, kuriame turėjo 15-os taškų pranašumą. Vis dėlto šeimininkai pasivijo svečius ketvirtajame ketvirtyje (82:82), o netrukus išsiveržė į priekį.

Komandas į pratęsimą pasiuntė C.Anthony baudos metimai likus žaisti daugiau nei 14 sekundžių, per kurias „Bulls“ pergalės išplėšti nespėjo. Vis dėlto per papildomas 6 minutes Čikagos ekipa sugebėjo laimėti susitikimą.

„Knicks“: C.Anthony (19 atk. kam.13/30 dvit., 10/10 baudų) 36, J.R.Smithas (14 atk. kam.) 28, R.Feltonas 19, C.Copelandas 14.

„Bulls“: N.Robinsonas (5/7 dvit., 5/11 trit., 10/10 baudų) 35, J.Butleris (14 atk. kam.) 22, L.Dengas 16, R.Hamiltonas (8 rez. perd.) 14, C.Boozeris (15 atk. kam.) 13, K.Hinrichas 11.

Kitose nakties rungtynėse „Oklahoma City Thunder“ (58/21) išvykoje 116:97 (31:27, 29:27, 36:23, 20:20) įveikė „Golden State Warriors“ (45/34) krepšininkus.

Oklahomos klubo pergalė neleido Oklando krepšininkams pabėgti nuo Donato Motiejūno atstovaujamo „Houston Rockets“ (44/34), tad „raketos“ artimiausiame mače galės pasivyti „Warriors“ ekipą.

„Thunder“: K.Durantas (8/13 dvit., 2/3 trit., 10 atk. kam., 8 rez. perd.) 31, K.Martinas 23, R.Westbrookas (9 rez. perd.) 18, S.Ibaka 17, T.Stefolosha 10.

„Warriors“: S.Curry 22, J.Jackas 19, D.Lee (11 atk. kam.) 13, C.Landry 10.