Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2011 05 11

NBA serijos svarstyklės – vėl Čikagos „Bulls“ ekipos pusėje

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos penktajame susitikime Čikagos „Bulls“ ekipa namuose 95:83 (32:21, 16:21, 21:26, 26:15) pranoko Atlantos „Hawks“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį – 3-2.
Čikagos krepšininkai šventė pergalę namuose.
Čikagos krepšininkai šventė pergalę namuose. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai dar pirmavo (70:69), bet tuomet „Bulls“ krepšininkai laimėjo atkarpą 9:0 ir truktelėjo į priekį – 78:70. „Hawks“ išsigelbėjimui dar turėjo 8 minutes, tačiau priartėti prie varžovų nesugebėjo.

Nugalėtojams Derrickas Rose'as pelnė 33 taškus (9 rez. perd.), Luolas Dengas – 23, Keithas Bogansas, Carlosas Boozeris (12 atk. kam.) ir Tajus Gibsonas pridėjo po 11 taškų.

Pralaimėjusiems Jeffas Teague įmetė 21 tašką, Joshas Smithas – 16, Joe Johnsonas – 15, Zaza Pachulia – 13, Alas Horfordas surinko 12 taškų (10 atk. kam.).

Pirmąsias pusfinalio rungtynes „Bulls“ ekipa savo arenoje varžovams pralaimėjo 95:103, o antrąjį susitikimą namuose laimėjo 86:73. Trečiajame mače išvykoje Čikagos komanda nusileido 88:100, tačiau ketvirtąsias rungtynes laimėjo 99:82.

Penktąsias Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes komandos Atlantoje žais ketvirtadienį.

Paskutinį kartą NBA lygos Rytų konferencijos finale Čikagos „Bulls“ žaidė 1998 metais.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?