Ir vasarą naujienų netrūksta. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2013 01 17

Ramūnas Šiškauskas debiutavo mėgėjų lygoje ir surinko 41 naudingumo balą

Buvęs vienas Lietuvos rinktinės lyderių, dukart Eurolygos čempionas, Ramūnas Šiškauskas debiutavo Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) Veteranų „35+“ lygoje.
Ramūnas Šiškauskas
Ramūnas Šiškauskas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Gimtoji R.Šiškausko TPA Kaišiadorių (6/2) ekipa rezultatu 107:80 patiesė „Plastenos“ (3/5) krepšininkus, o garsusis krepšininkas žaidė nesustabdomai.

Psichologiškai jau po dviejų kėlinių rungtynes laimėję svečiai pergalę įtvirtino puikiai sužaistame trečiajame kėlinyje (39:13). Pernai profesionalaus krepšininko karjerą baigęs R.Šiškauskas buvo ryškiausias šių rungtynių dalyvis – į gimtinės komandą grįžęs žaidėjas pelnė 23 taškus, atkovojo 11 atšokusių kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Rimtą paraišką pasiekti pergalę TPA Kaišiadorys pateikė rungtynių starte. Spurtas 11:0 nekėlė abejonių, kas yra šio susitikimo favoritas. Įsibėgėjus kėliniui „Plastenos“ vyrai atrado savąjį žaidimą. Vienu metu sumažinę skirtumą iki dviejų taškų (18:20), šeimininkai po pirmojo kėlinio varžovams leido džiaugtis ne itin ženklia persvara – 21:26.

Antrojo kėlinio pradžioje Kaišiadorių komanda pamažu didino atotrūkį, o artėjant ilgajai pertraukai svečiai „iššovė“ dar smarkiau. A.Kavaliausko inicijuotas spurtas 9:0 padidino skirtumą iki dviženklio skaičiaus. Išsiderinęs „Plastenos“ žaidimas didelių vilčių antrai rungtynių pusei neteikė – 49:33.

Kaišiadorių ekipa mačo baigtį nusprendė vos prasidėjus trečiam kėliniui. Skylėtą šeimininkų gynybą draskė komandinis svečių žaidimas. Įspūdingu skirtumu (39:13) laimėtas trečiasis kėlinys paskutinį ketvirtį pavertė tik formalumu. Tuo pasinaudojusiems šeimininkams iki finalinės sirenos pavyko sušvelninti nepadoriai didelį (42 tšk.) varžovų pranašumą.

„Plastena“: G.Vartavičius 32 tšk. (13 atk. k., 39 naud. b.), G.Arelis 15 tšk., N.Černis 12 tšk.

TPA Kaišiadorys: N.Čėsna 25 tšk. (35 naud. b.), R.Šiškauskas 23 tšk. (11 atk. k., 8 rez. p., 41 naud. b.), A.Kavaliauskas 14 tšk.

Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Užsisakykite
15min naujienlaiškius