2013 02 17

VTB: Darius Songaila įmetė 22 taškus, tačiau „Doneck“ pralaimėjo

Devintą nesėkmę keturioliktose VTB Jungtinės krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė septintąją vietą dešimties komandų A grupės turnyre užimanti Ukrainos superlygos čempionas Donecko „Doneck“ klubas su Dariumi Songaila.
Darius Songaila
Darius Songaila / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Sekmadienį svečiuose Donecko ekipa po pratęsimo 90:96 (23:19, 13:15, 20:20, 21:23, 13:19) turėjo pripažinti šeštojoje pozicijoje esančių Astanos „Astanos“ (8 pergalės ir 6 pralaimėjai) krepšininkų iš Kazachstano pranašumą.

Lietuvis į nugalėtojų krepšį įmetė 22 taškus, po krepšiais atkovojo 8 (2 -puolime) ir perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išvengė klaidų ir išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 38 žaidimo minutes (38:06) D.Songaila pataikė 7 dvitaškius iš 15 bei 8 baudų metimų iš 10.

18 taškų svečiams pelnė Ramelas Curry'is, 17 – Vojdanas Stojanovskis, 10 – Ivanas Radenovičius.

31 taškų prie pergalės prisidėjo Branko Cvetkovičius, 20 – Davidas Simonas, 13 – Antonas Ponomariovas.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

10.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)                14  2 12  14

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

9. Klaipėdos „Neptūnas“                          14  2 12  14
10.Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)            14  1 13   7