Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 12 07

„Wizards“ ir toliau pralaimi

Vašingtono „Wizards“ ekipa su Dariumi Songaila ir toliau išlieka NBA Rytų konferencijos autsaidere. „Wizards“ Čikagoje 110:117 (25:24, 27:33, 22:31, 36:29) turėjo pripažinti „Bulls“ ekipos pranašumą.
Darius Songaila
Darius Songaila / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Wizards“ šis sezonas yra prasčiausias nuo 1966 metų, kai ši komanda dar vadinosi Baltimorės „Bullets“. Tuomet Vašingtono ekipos sąskaitoje taip pat buvo 3 pergalės ir 15 nesėkmių.

Trečiojo kėlinio viduryje „Bulls“ pirmavo minimaliu skirtumu (69:68), tačiau Andresas Nocioni pataikė tritaškį pradėdamas „bulių“ spurtą 10:0. Po jo komandas skyrė jau 11 taškų (79:68), o pasibaigus kėliniui „Wizards“ turėjo 16 taškų deficitą (88:72).

„Tai sunku, nesu buvęs tokioje situacijoje ankščiau, – po mačo sakė vienas „Wizards“ lyderių Caronas Butleris – Mes atiduodame visas savo pastangas bei jėgas, tačiau vis tiek pralaimime“.

D.Songaila pralaimėjusiems per 24 minutes pelnė 10 taškus (5/6 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, tačiau po 1 kartą prasižengė ir suklydo.

„Bulls“: Luolas Dengas 26, Larry Hughesas 24, Benas Gordonas 21 (7 rez. perd.), Andresas Nočioni 19, Derrickas Rose‘as 15 (8 rez. perd.), Drew Goodenas 12 (10 atk. kam.).

„Wizards“: Caronas Butleris 27 (8 atk. kam.), Antawnas Jamisonas 23 (12 atk. kam.), Andray Blatche 14, Darius Songaila 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?