„Wizards“ kratosi nevykėlių vaidmens (video)

Be traumuoto lyderio Carono Butlerio žaidę „burtininkai“ išvykoje sugebėjo nemaloniai nustebinti „Houston Rockets“ krepšininkus.
D.Songaila gindamasis negailė jėgų
D.Songaila gindamasis negailė jėgų / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Per paskutines 13 rungtynių „Washington Wizards“ tik dukart galėjo mėgautis pergalės džiaugsmu, tačiau dėl to rankų niekas net neketino nuleisti. Svečiuose „burtininkai“ po atkaklios kovos 89:87 įveikė „Rockets“ krepšininkus ir nutraukė penkių iš eilės nesėkmių svečiuose seriją.

Nugalėtojams 30 taškų pelnė Antownas Jamisonas, tačiau ir jis negalėjo iki galo padėti komandai – ketvirtame kėlinyje gavo traumą. „Tiesiog kovojome negailėdami jėgų, – sakė dar 12 kamuolių atkovojęs puolėjas. – Niekas nenukabino nosies – turėjome šansą laimėti ir juo pasinaudojome.“

Prieš šeštos „burtininkų“ pergalės Darius Songaila prisidėjo 7 taškais, 4 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 4 rezultatyviais perdavimais, blokuotu metimu. Per 19 su puse žaidimo minutės lietuvis pataikė 3 dvitaškius iš 7 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Baigėsi „Nuggets“ kuras

Nesėkmingai Linui Kleizai ir „Denver Nuggets“ ekipai pasibaigė išvyka į Atlantą. Ten jie 91:109 turėjo pripažinti vietos „Hawks“ krepšininkų pranašumą. Svečiams tai buvo dvyliktas pralaimėjimas, o aikštės šeimininkai iškovojo penktą pergalę namie. Savo aikštėje šį sezoną Atlantos ekipa sunkiai įveikiama – iš 16 rungtynių suklupo tik dukart.

„Paprasčiausiai mums pasibaigė kuras, – teisinosi Denverio komandos treneris George'as Karlas. – Nesugebėjo pagrindinių dalykų aikštėje atlikti, o ketvirtame kėlinyje apskritai subyrėjome.“ Per pastarąsias 18 rungtynių vidutiniškai 105,8 taško pelnantys „Nuggets“ krepšininkai Atlantoje antroje dvikovos dalyje sugebėjo pelnyti tik 38 taškus.

L.Kleizaper 23 minutes svečiams pelnė 10 taškų, atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą. Daugiausia taškų pelnė Kenyonas Martinas – 19. Carmelo Anthony pridėjo 16. Nugalėtojams 25 taškus pelnė Joe Johnsonas, 20 – Mike'as Bibby.