Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 12 14

„Wizards“ nepasipriešino „76ers“ ekipai

Vašingtono „Wizards“ ekipa su Dariumi Songaila Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė 17-ąjį pralaimėjimą. „Wizards” Filadelfijoje 89:104 (20:25; 20:26; 25:28; 24:25) nusileido vietos „76ers“ ekipai.
Darius...
Darius... / Valdo Kopūsto/ „Scanpix“ nuotr.

Šiose rungtynėse prie „76ers“ vairo stojo naujasis treneris Tony DiLeo bei savo trenerio karjerą komandoje pradėjo pergale.

„Wizards“ šiose rungtynėse nerodė didelio pasipriešinimo, jau per pirmas 4 minutes „76ers“ išsiveržė 10:3, o praėjus dar 5 minutėms rezultatas buvo jau 21:10.

Antrajame kėlinyje „Wizards“ buvo sumažinusi skirtumą iki minimumo 35:34, tačiau po to sekė „76ers“ spurtas 12:0, po šios atkarpos JAV sostinės krepšininkai nebekėlė grėsmės aikštės šeimininkams.

D.Songaila pralaimėjusiems per 14 minučių pelnė 4 taškus (1/2 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo kamuolį bei 2 kartus prasižengė.

„76ers“: Eltonas Brandas 27 (9 atk. kam.), Louisas Williamsas 15, Andre Iguodala 14, Thaddeusas Youngas 14, Willie Greenas 13.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 17 (9 atk. kam.), DeShawnas Stevensonas 16, Mike‘as Jamesas 16, Caronas Butleris 15 (8 atk. kam.), Juanas Dixonas 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?