2023 11 28

10 iš 10: nepralaimintis „Real“ pervažiavo dar vieną Eurolygos klubą

Madrido „Real“ (10-0) volas ir toliau traiško visas Eurolygos ekipas šį sezoną. Čempionų titulą ginantys „karaliai“ 99:70 (36:21, 16:20, 22:15, 25:14) sudorojo ir Tel Avivo „Maccabi“ (5-5) komandą.
Madrido „Real“ žaidėjai
Madrido „Real“ žaidėjai / Scanpix/IMAGO/CordonPress nuotr.

Perkeltos šeštojo turo rungtynės dėl neramios padėties Izraelyje vyko Belgrado Aleksandro Nikoličiaus arenoje.

Walteris Tavaresas vien per pirmą kėlinį pelnė net 15 taškų, o įspūdingą puolimą pademonstravęs Madrido klubas po 10 žaidimo minučių pirmavo 36:21.

„Maccabi“ buvo pavykę priartėti iki 6 taškų po ilgosios pertraukos (54:60), bet trečią kėlinį „Real“ užbaigė spurtu 14:2 ir atgal nebesižvalgė.

Ketvirtoje kėlinio atkarpoje madridiečiai spurtavo net 15:0 ir susikrovę 30 taškų pranašumą įtikinamai laimėjo rungtynes.

Tai jau dešimtoji iš eilės „Real“ pergalė Eurolygoje. Įskaitant ir praėjusio sezono finišą, Ispanijos sostinės krepšininkai yra laimėję jau 15 mačų iš eilės.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 16 (9 rez. perd.), Joshas Nebo 14 (9 atk. kam.), Jasielis Rivero 8.

„Real“: Walteris Tavaresas 19 (8/11 dvit., 8 atk. kam.), Mario Hezonja 16, Džananas Musa 15, Facundo Campazzo 11 (9 rez. perd.), Gabrielis Deckas 10.